Kto zapłaci za szkody w restauracji?
 







 




Kto zapłaci za szkody w restauracji?

2014-08-24

Dewastacja restauracyjnego szyldu, rozmrożenie towaru czy uszczerbek na zdrowiu klienta to tylko kilka przykładów sytuacji, w których właścicielowi lokalu gastronomicznego przydaje się ubezpieczenie.

Statystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki pokazują, że Polacy na krajowe podróże z roku na rok wydają coraz więcej (8,8 mld euro w zeszłym roku), co w połączeniu z rosnącą liczbą turystów z zagranicy (w 2013 r. rekordowe 15,8 mln odwiedzających wydało 4,8 mld euro) pozwala branży gastronomicznej z optymizmem patrzeć na tegoroczny sezon. Na wzmożonym ruchu turystycznym skorzystają przede wszystkim właściciele barów, pubów i restauracji działających w tłumnie odwiedzanych lokalizacjach, między innymi w górskich i nadmorskich kurortach, a także w największych miastach – Warszawie, Gdańsku, Krakowie czy Wrocławiu. To dla wielu restauratorów zysk, który niesie za sobą również pewne...

Aktualności
W najnowszym wydaniu
 




Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.



Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail