Urodzony w niedzielę
 


 

Urodzony w niedzielę

2014-10-06

Leniwy pracownik w restauracji długo się nie uchowa. Warto zawsze mieć kilka osób w zanadrzu. Poszukując pracowników warto dobrze zaplanować metody dotarcia do potencjalnych kandydatów.

rs-2014-05-16

Tradycyjne portale ogłoszeniowe niekoniecznie sprawdzą się w tym przypadku, a najlepszym źródłem dotarcia do przyszłych menedżerów restauracji czy szefów kuchni są portale branżowe, społecznościowe, a także poszukiwania bezpośrednie prowadzone metodą direct search. Jeżeli prowadzimy restaurację cieszącą się uznaniem i renomą, rozpuśćmy w branży wieści o naszych poszukiwaniach. Unikajmy jednak publikowania ofert pracy na witrynach lokalu, mogą być źle odebrane przez naszych klientów.

Próbka pracy

W momencie gdy posiadamy odpowiednia pulę potencjalnych kandydatów umożliwiającą dokonanie swobodnego wyboru, przechodzimy do etapu spotkań rekrutacyjnych i kolejnych kroków. W przypadku pracowników restauracji oczekiwane kompetencje będą zależały od specyfiki danego miejsca. Aby nowy pracownik szybko się wdrożył, warto...

Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail