Urodzony w niedzielę
 
Urodzony w niedzielę

Leniwy pracownik w restauracji długo się nie uchowa. Warto zawsze mieć kilka osób w zanadrzu. Poszukując pracowników warto dobrze zaplanować metody dotarcia do potencjalnych kandydatów.

rs-2014-05-16

Tradycyjne portale ogłoszeniowe niekoniecznie sprawdzą się w tym przypadku, a najlepszym źródłem dotarcia do przyszłych menedżerów restauracji czy szefów kuchni są portale branżowe, społecznościowe, a także poszukiwania bezpośrednie prowadzone metodą direct search. Jeżeli prowadzimy restaurację cieszącą się uznaniem i renomą, rozpuśćmy w branży wieści o naszych poszukiwaniach. Unikajmy jednak publikowania ofert pracy na witrynach lokalu, mogą być źle odebrane przez naszych klientów.

Próbka pracy

W momencie gdy posiadamy odpowiednia pulę potencjalnych kandydatów umożliwiającą dokonanie swobodnego wyboru, przechodzimy do etapu spotkań rekrutacyjnych i kolejnych kroków. W przypadku pracowników restauracji oczekiwane kompetencje będą zależały od specyfiki danego miejsca. Aby nowy pracownik szybko się wdrożył, warto...


Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail