Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Urodzony w niedzielę

2014-10-06

Leniwy pracownik w restauracji długo się nie uchowa. Warto zawsze mieć kilka osób w zanadrzu. Poszukując pracowników warto dobrze zaplanować metody dotarcia do potencjalnych kandydatów.

rs-2014-05-16

Tradycyjne portale ogłoszeniowe niekoniecznie sprawdzą się w tym przypadku, a najlepszym źródłem dotarcia do przyszłych menedżerów restauracji czy szefów kuchni są portale branżowe, społecznościowe, a także poszukiwania bezpośrednie prowadzone metodą direct search. Jeżeli prowadzimy restaurację cieszącą się uznaniem i renomą, rozpuśćmy w branży wieści o naszych poszukiwaniach. Unikajmy jednak publikowania ofert pracy na witrynach lokalu, mogą być źle odebrane przez naszych klientów.

Próbka pracy

W momencie gdy posiadamy odpowiednia pulę potencjalnych kandydatów umożliwiającą dokonanie swobodnego wyboru, przechodzimy do etapu spotkań rekrutacyjnych i kolejnych kroków. W przypadku pracowników restauracji oczekiwane kompetencje będą zależały od specyfiki danego miejsca. Aby nowy pracownik szybko się wdrożył, warto...

Komunikaty Branżowe

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności