Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaSzefowie kuchni integrują się w Mikołajkach

2014-11-17

PATRONAT MEDIALNY

Bieganie po lesie, strzelanie do siebie z paintballa czy pływanie na pontonie po przepis na ciasto nie jest tym, co normalnie szefowie kuchni robią południami w poniedziałki. A już tym bardziej nie zaczynają dnia od porannej para militarnej musztry. Chefs Only to jednak szczególne wydarzenie, więc uczestnicy godzili się na wszystko.


rs-2014-06-06

Najpierw zostali losowo podzieleni na sześć grup i po wymalowaniu swoich chorągwi wyruszyli do pobliskiego lasu, by zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi przez organizatorów. A zatem szukali skarbów wykrywaczem metali, biegali po widelce w goglach imitujących spożycie większej ilości procentowego trunku, a wreszcie ściśle współpracowali przy paintballowej gonitwie między drzewami. Jak widać, byle daleko od patelni. – Chcemy zintegrować szefów kuchni, więc zapewniamy im jak najwięcej konkurencji, ale nie przy garnkach, a na świeżym powietrzu – mówi organizator i współpomysłodawca projektu Tomasz Milewski, szef kuchni Hotelu Mikołajki, w którym impreza się...

Komunikaty Branżowe

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności