Szefowie kuchni integrują się w Mikołajkach
 

 
Szefowie kuchni integrują się w Mikołajkach

2014-11-17

PATRONAT MEDIALNY

Bieganie po lesie, strzelanie do siebie z paintballa czy pływanie na pontonie po przepis na ciasto nie jest tym, co normalnie szefowie kuchni robią południami w poniedziałki. A już tym bardziej nie zaczynają dnia od porannej para militarnej musztry. Chefs Only to jednak szczególne wydarzenie, więc uczestnicy godzili się na wszystko.


rs-2014-06-06

Najpierw zostali losowo podzieleni na sześć grup i po wymalowaniu swoich chorągwi wyruszyli do pobliskiego lasu, by zmierzyć się z zadaniami przygotowanymi przez organizatorów. A zatem szukali skarbów wykrywaczem metali, biegali po widelce w goglach imitujących spożycie większej ilości procentowego trunku, a wreszcie ściśle współpracowali przy paintballowej gonitwie między drzewami. Jak widać, byle daleko od patelni. – Chcemy zintegrować szefów kuchni, więc zapewniamy im jak najwięcej konkurencji, ale nie przy garnkach, a na świeżym powietrzu – mówi organizator i współpomysłodawca projektu Tomasz Milewski, szef kuchni Hotelu Mikołajki, w którym impreza się...

Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail