Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaPortal gastronomiczny jak Facebook

2014-11-17

Wielu restauratorów nienawidzi Gastronautów. Nie ma co się jednak obrażać na serwis oceniający restauracje. Tym bardziej, że w nowej odsłonie może przyczynić się do wzrostu ich popularności.

rs-2014-06-11

Tak przynajmniej dzieje się na świecie. Duża część restauratorów nie lubi Gastronautów, bo to miejsce, w którym użytkownicy mogą realizować się jako recenzenci kulinarni. A wiadomo, jeść każdy lubi, więc też każdy się zna. Nie daj Boże kelnerka się nie uśmiechnie i już gwiazdki w dół. Z drugiej strony pilnowanie tego co piszą w Gastronautach należało zawsze do pierwszych czynności managerów. W nowej wersji wszystko będzie bardziej spersonalizowane. Ale od początku. We wrześniu najpopularniejszy w Polsce serwis prezentujący informacje o restauracjach został kupiony przez Zomato, jeden z największych na świecie serwisów poświęconych wyszukiwaniu restauracji, obecny w 16 krajach z grupą ponad 260 tysięcy lokali. Przejęcie w Polsce to czwarte...

Komunikaty Branżowe

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności