Portal gastronomiczny jak Facebook
  
Portal gastronomiczny jak Facebook

2014-11-17

Wielu restauratorów nienawidzi Gastronautów. Nie ma co się jednak obrażać na serwis oceniający restauracje. Tym bardziej, że w nowej odsłonie może przyczynić się do wzrostu ich popularności.

rs-2014-06-11

Tak przynajmniej dzieje się na świecie. Duża część restauratorów nie lubi Gastronautów, bo to miejsce, w którym użytkownicy mogą realizować się jako recenzenci kulinarni. A wiadomo, jeść każdy lubi, więc też każdy się zna. Nie daj Boże kelnerka się nie uśmiechnie i już gwiazdki w dół. Z drugiej strony pilnowanie tego co piszą w Gastronautach należało zawsze do pierwszych czynności managerów. W nowej wersji wszystko będzie bardziej spersonalizowane. Ale od początku. We wrześniu najpopularniejszy w Polsce serwis prezentujący informacje o restauracjach został kupiony przez Zomato, jeden z największych na świecie serwisów poświęconych wyszukiwaniu restauracji, obecny w 16 krajach z grupą ponad 260 tysięcy lokali. Przejęcie w Polsce to czwarte...

Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail