AmRest z 10 proc. wzrostu
 


 

AmRest z 10 proc. wzrostu

2014-11-17

Trzeci kwartał tego roku udał się spółce AmRest. Wstępne wyniki mówią o 765,2 milionach złotych zysków, czyli 9,9 proc. więcej niż w podobnym okresie w zeszłym roku. Sam rynek Europy Środkowo- Wschodniej wyniósł w omawianym okresie 448,2 mln złotych, co oznacza wzrost 8-procent w porównaniu z zeszłym rokiem – Sygnalizowaliśmy, że trzeci kwartał powinien charakteryzować się kontynuacją pozytywnych tendencji zaobserwowanych w dwóch pierwszych kwartałach 2014 roku – mówi w rozmowie z PAP Wojciech Mroczyński, członek zarządu grupy AmRest.

rs-2014-06-13

– W okresie wakacyjnym pojawiły się niewielkie wątpliwości dotyczące trendów sprzedażowych w Polsce, co wiązaliśmy z wyjątkowo korzystnymi warunkami pogodowymi przekładającymi się na spadek odwiedzin galerii handlowych przez konsumentów. Sytuacja ta znacznie poprawiła się pod koniec...

Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail