Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaDwug łos czyli dwa spojrzenia na to samo zagadnienie restauracy jnego menu

2014-11-17

Sergiusz Hieronimczak Po dziesięciu latach pracy w najlepszych restauracjach w Londynie, obecnie jest szefem kuchni w poznańskiej restauracji Zagroda Bamberska, gdzie z pasją odkrywa na nowo dania bamberskie i wielkopolskie. Choć ma doświadczenie w wielu kulinarnych obszarach – polska kuchnia – bogata, eklektyczna, łączącą setki lat tradycji i wpływów międzynarodowych jest jego ulubionym polem działania.

rs-2014-06-37

Po pierwsze – spójność

Tworząc menu warto uzmysłowić sobie, że ważna jest oferta jako całość: od dań, poprzez wystrój, muzykę, styl obsługi i atmosferę. To zestawienie musi być skonstruowane jak najlepszy utwór muzyczny, który buduje potrzebę powracania do niego jak najczęściej. Jako szef kuchni wychodzę z założenia, że aby sprostać wymogom gości, warto przez chwilę zamienić się z nimi miejscami. Tak też zrobiłem.

Po drugie – autentyczność

Kilka dni temu byłem w Bambergu, aby bliżej poznać tamtejszy klimat. Przekonałem się, że nie ma tam nadętego blichtru wielkomiejskich restauracji. W bawarskich restauracjach panuje atmosfera biesiady, gościnności i otwartości. Nie...


Komunikaty Branżowe

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności