Dwug łos czyli dwa spojrzenia na to samo zagadnienie restauracy jnego menu
 
Dwug łos czyli dwa spojrzenia na to samo zagadnienie restauracy jnego menu

Sergiusz Hieronimczak Po dziesięciu latach pracy w najlepszych restauracjach w Londynie, obecnie jest szefem kuchni w poznańskiej restauracji Zagroda Bamberska, gdzie z pasją odkrywa na nowo dania bamberskie i wielkopolskie. Choć ma doświadczenie w wielu kulinarnych obszarach – polska kuchnia – bogata, eklektyczna, łączącą setki lat tradycji i wpływów międzynarodowych jest jego ulubionym polem działania.

rs-2014-06-37

Po pierwsze – spójność

Tworząc menu warto uzmysłowić sobie, że ważna jest oferta jako całość: od dań, poprzez wystrój, muzykę, styl obsługi i atmosferę. To zestawienie musi być skonstruowane jak najlepszy utwór muzyczny, który buduje potrzebę powracania do niego jak najczęściej. Jako szef kuchni wychodzę z założenia, że aby sprostać wymogom gości, warto przez chwilę zamienić się z nimi miejscami. Tak też zrobiłem.

Po drugie – autentyczność

Kilka dni temu byłem w Bambergu, aby bliżej poznać tamtejszy klimat. Przekonałem się, że nie ma tam nadętego blichtru wielkomiejskich restauracji. W bawarskich restauracjach panuje atmosfera biesiady, gościnności i otwartości. Nie...Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail