Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama

Łódzka ziemia obiecana

2014-11-17

Restauratorzy z Łodzi policzyli i wyszło im, że na otwarcie Piotrkowskiej przyszło sto tysięcy gości. Sprawdzamy jak wyremontowany deptak działa na gastronomiczny biznes.

rs-2014-06-43

W czerwcu tego roku po dwóch latach remontu miasto oddało główny deptak mieszkańcom Łodzi. Modernizacja Piotrkowskiej kosztowała budżet 48 milionów złotych i obejmowała 43 tysięcy mkw. nawierzchni z płyt granitowych. Zasadzono 80 drzew, postawiono 178 latarni i około 300 elementów tzw. małej architektury. W ciągu tych dwóch lat miejscowi restauratorzy przeżywali ciężkie dni. – Tam gdzie zaczęto remont był dramat – mówił w naszym wywiadzie opublikowanym w kwietniu tego roku Grzegorz Zieliński, właściciel m.in. Klubu 97 w Łodzi. – Ale później restauratorzy mówią o obrotach o 20-30 procent wyższych niż przed remontem. Stawka czynszu kształtuje się na ulicy Piotrkowskiej na poziomie 30-40 euro za mkw. powierzchni miesięcznie. Na czas remontu restauratorzy mieli od miasta nawet 80-procentową zniżkę czynszu. – Co nie zawsze rekompensowało utrzymanie personelu w gotowości restauracyjnej – emocje studzi Grzegorz Zieliński.

rs-2014-06-45

Kręgosłup Łodzi

Na angażowaniu różnych grup społecznych, gromadzeniu i wymianie informacji o rynku bazuje, przynajmniej w teorii, zarządzanie centrum Łodzi. Jest to idea TCM (Town Centre Managment), która w Polsce działa jedynie w Toruniu i właśnie...

Komunikaty Branżowe

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© 2015 ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne