Food Art Gallery
 

 
Food Art Gallery

2014-11-17

Każdy wie, że w galerii sztuki biegać nie wolno, a już nikomu do głowy nie przychodzi by w galerii sztuki jeść.

rs-2014-06-59

Food Art Gallery z Wrocławia łamie te „stereotypy”. To połączenie restauracji i galerii sztuki współczesnej. Oprócz kreacji kulinarnych goście doświadczają atmosfery miejsca, która kształtuje artystyczny wymiar poprzez funkcję galerii sztuki. W restauracji przewidziano miejsca umożliwiające ekspozycję prac malarskich, rzeźb i innych elementów stanowiących sezonowe wystawy.

rs-2014-06-60

Restauracja jako przestrzeń zapewnia tło do eksponowania artystycznych prac, ale także współgra z tym charakterem. Uzupełnieniem wymiaru galerii sztuki są również elementy stanowiące identyfikację wizualną restauracji, tj. karty dań, wizytówki etc., a także porcelana restauracyjna. Sezonowy charakter wystaw sprawia, że stali klienci wracają do restauracji, aby zapoznać się z nową ekspozycją, a także zapewnia przypływ i zainteresowanie tych nowych.

rs-2014-06-61

Food Art Gallery jest dla osób o ustabilizowanej sytuacji życiowej, zawodowej, ale także finansowej, która pozwala im na realizację swoich pasji, prowadzących aktywny tryb życia, niezależnych,...

Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail