Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

NAJSZYBSZY SYSTEM PARZENIA KAWY KONFERENCYJNEJ I ŚNIADANIOWEJ

Polscy hotelarze i organizatorzy konferencji mogą wreszcie skorzystać z niezawodnego i bardzo szybkiego systemu parzenia kawy. JACOBS CAFITESSE to przełomowe innowacyjne rozwiązanie przy obsłudze śniadań oraz przerw konferencyjnychw hotelach, a także serwisu kawy w dużych zakładach pracy i biurach. Od 2017 r. po raz pierwszy marka JACOBS oferuje produkty i ekspresy wraz z serwisem specjalne dedykowane dla gastronomii pod marką JACOBS CAFITESSE.pl.

ht 2017 12aw 21

System CAFITESSE.pl zapewnia najszybszy serwis parzenia kawy czarnej (4 sek) i białej na świeżym mleku (7 sek). Wydajność ekspresów to nawet 400 filiżanek kawy na godzinę albo 75 dzbanków kawy na godzinę!

Dzięki łatwości w obsłudze ekspresów oraz bardzo wysokiej wydajności serwowania, CAFITESSE zaspakaja wszystkie potrzeby serwisu podczas śniadań w hotelach czy przerw kawowych podczas konferencji. Bogate portfolio CAFITESSE JACOBS - DouweEgberts zapewnia 100% satysfakcji swoim Klientom. System CAFITESSE jest stosowany na całym świecie już od 55 lat w największych sieciach hotelarskich takich jak Marriot, Hilton, Radisson i jest gwarancją niezmiennej jakości serwowanych produktów.

ht 2017 12aw 19

W ofercie są także ekspresy do kawy ziarnistej - pełne automaty oraz ekspresy kolbowe z młynkami do kawy. Firma prowadzi także szkolenia dla baristów indywidualnych i zawodowych.

Zapraszamy do kontaktu www.cafitesse.pl


Nowości na rynku
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności