NAJSZYBSZY SYSTEM PARZENIA KAWY KONFERENCYJNEJ I ŚNIADANIOWEJ
 
NAJSZYBSZY SYSTEM PARZENIA KAWY KONFERENCYJNEJ I ŚNIADANIOWEJ

Polscy hotelarze i organizatorzy konferencji mogą wreszcie skorzystać z niezawodnego i bardzo szybkiego systemu parzenia kawy. JACOBS CAFITESSE to przełomowe innowacyjne rozwiązanie przy obsłudze śniadań oraz przerw konferencyjnychw hotelach, a także serwisu kawy w dużych zakładach pracy i biurach. Od 2017 r. po raz pierwszy marka JACOBS oferuje produkty i ekspresy wraz z serwisem specjalne dedykowane dla gastronomii pod marką JACOBS CAFITESSE.pl.

ht 2017 12aw 21

System CAFITESSE.pl zapewnia najszybszy serwis parzenia kawy czarnej (4 sek) i białej na świeżym mleku (7 sek). Wydajność ekspresów to nawet 400 filiżanek kawy na godzinę albo 75 dzbanków kawy na godzinę!

Dzięki łatwości w obsłudze ekspresów oraz bardzo wysokiej wydajności serwowania, CAFITESSE zaspakaja wszystkie potrzeby serwisu podczas śniadań w hotelach czy przerw kawowych podczas konferencji. Bogate portfolio CAFITESSE JACOBS - DouweEgberts zapewnia 100% satysfakcji swoim Klientom. System CAFITESSE jest stosowany na całym świecie już od 55 lat w największych sieciach hotelarskich takich jak Marriot, Hilton, Radisson i jest gwarancją niezmiennej jakości serwowanych produktów.

ht 2017 12aw 19

W ofercie są także ekspresy do kawy ziarnistej - pełne automaty oraz ekspresy kolbowe z młynkami do kawy. Firma prowadzi także szkolenia dla baristów indywidualnych i zawodowych.

Zapraszamy do kontaktu www.cafitesse.pl


Nowości na rynku
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail