Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaPaweł Oszczyk Szefem Roku Gault et Millau

Druga polska edycja przewodnika Gault&Millau przyniosła nowe wyróżnienia, nowe czapki i nowe doznania. Gala odbyła się pod koniec 2015 roku w przestrzeni Toru Wyścigów Konnych na Służewcu w Warszawie, gdzie Justyna Adamczyk, redaktor naczelna Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska i konferansjer Marcin Prokop wraz z partnerami wydawnictwa wręczyli nagrody i wyróżnienia.

rs 2016 02az 03

 

Oficjalna część rozpoczęła się od uroczystego „zaserwowania” przewodnika na scenę. Prezentuje on 390 restauracji, 102 miejsca noclegowe i ponad 120 produktów lokalnych i miejsc, w których można je kupić. W tym roku, poza znaczącym (aż o 150 restauracji!) zwiększeniem liczby opisywanych miejsc, wydanie po raz pierwszy jest dwujęzyczne. Na scenie redaktor naczelna Justyna Adamczyk opowiadała o tym, jak powstawała druga edycja przewodnika i co zmieniło się w polskiej gastronomi przez ostanie 12 miesięcy. W tym roku anonimowi inspektorzy przewodnika odwiedzili ponad 800 miejsc w Polsce, by finalnie do książki trafiło 390 – absolutny crème de la crème rodzimych restauracji. – Patrząc na dynamikę rynku to dopiero początek rewolucji kulinarnej w naszym kraju – mówiła na scenie Justyna Adamczyk. Na Gali obecny był także prezes światowy...


Restauracja 1/2016, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności