Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaKalendarium imprez

Warszawa od Kuchni

 15 lutego-15 marca (zgłoszenia), Warszawa

warszawaodkuchni.pl

Warszawska Izba Przedsiębiorców organizuje akcję promocyjną warszawskich knajpek. Tegoroczna akcja przebiega pod hasłem „Wrócę tu!”. Warszawa od Kuchni to sposób na przedstawienie gastronomii jako atrakcji turystycznej miasta. Akcja ma za zadanie zarekomendowanie turystom (i nie tylko) najlepszych warszawskich knajpek, promowanie tutejszych potraw, wytyczenie tras gastronomicznych w mieście. Nagrodzone podczas akcji restauracje otrzymują Złoty Widelec, który ma się stać jej znakiem rozpoznawczym. 

Arte Culinaria Italiana

20 lutego, Hotel Fabryka Wełny, Łódź

Z nadesłanych 26 zgłoszeń jury selekcyjne wybrało 12 ekip prezentujących jego zdaniem najciekawsze i najlepsze technicznie receptury dań kuchni włoskiej. Zgłosiły się hotele i restauracje z każdego regionu Polski oprócz Wielkopolski. – Według mojej wiedzy najwięcej znawców kuchni włoskiej wywodzi się właśnie stamtąd, ale nikt nie wykazał chęci aby to udowodnić, co jest zastanawiające – komentuje Giancarlo Russo, organizator imprezy. 12 najlepszych zespołów zmierzy się podczas uroczystej gali. 

L’Art de la Cuisine Martell

4-6 marca, Zamek Ryn

martell.pl/konkurs-kulinarny/

Ogólnopolski konkurs młodych adeptów sztuki kulinarnej, organizowany przez Wyborową Pernod Ricard we współpracy z grupą Anders w jednym z jej hoteli – Zamku Ryn. Kulinarnym tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu – a tym samym głównym produktem, który muszą w swoich daniach wykorzystać zawodnicy – jest Brytyjska Świeża Jagnięcina Kulinarna (do wyboru: udziec, comber, mostek i antrykot). Na czele...


Restauracja 1/2016, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności