Kalendarium imprez
 


Kalendarium imprez

Warszawa od Kuchni

 15 lutego-15 marca (zgłoszenia), Warszawa

warszawaodkuchni.pl

Warszawska Izba Przedsiębiorców organizuje akcję promocyjną warszawskich knajpek. Tegoroczna akcja przebiega pod hasłem „Wrócę tu!”. Warszawa od Kuchni to sposób na przedstawienie gastronomii jako atrakcji turystycznej miasta. Akcja ma za zadanie zarekomendowanie turystom (i nie tylko) najlepszych warszawskich knajpek, promowanie tutejszych potraw, wytyczenie tras gastronomicznych w mieście. Nagrodzone podczas akcji restauracje otrzymują Złoty Widelec, który ma się stać jej znakiem rozpoznawczym. 

Arte Culinaria Italiana

20 lutego, Hotel Fabryka Wełny, Łódź

Z nadesłanych 26 zgłoszeń jury selekcyjne wybrało 12 ekip prezentujących jego zdaniem najciekawsze i najlepsze technicznie receptury dań kuchni włoskiej. Zgłosiły się hotele i restauracje z każdego regionu Polski oprócz Wielkopolski. – Według mojej wiedzy najwięcej znawców kuchni włoskiej wywodzi się właśnie stamtąd, ale nikt nie wykazał chęci aby to udowodnić, co jest zastanawiające – komentuje Giancarlo Russo, organizator imprezy. 12 najlepszych zespołów zmierzy się podczas uroczystej gali. 

L’Art de la Cuisine Martell

4-6 marca, Zamek Ryn

martell.pl/konkurs-kulinarny/

Ogólnopolski konkurs młodych adeptów sztuki kulinarnej, organizowany przez Wyborową Pernod Ricard we współpracy z grupą Anders w jednym z jej hoteli – Zamku Ryn. Kulinarnym tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu – a tym samym głównym produktem, który muszą w swoich daniach wykorzystać zawodnicy – jest Brytyjska Świeża Jagnięcina Kulinarna (do wyboru: udziec, comber, mostek i antrykot). Na czele...


Restauracja 1/2016, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail