Kulinarny Puchar Polski 2016 – sędziowie finału
 
Kulinarny Puchar Polski 2016 – sędziowie finału

Pochodzą z różnych krajów. W różnych częściach świata zdobywali doświadczenie w gastronomii. Łączą ich jednak z pewnością dwie rzeczy – zamiłowanie do sztuki kulinarnej i chęć dzielenia się swoim doświadczeniem  z młodym pokoleniem kucharzy.

Kulinarny Puchar Polski, to konkurs, w którym wybierany jest najlepszy kucharz w naszym kraju. Idea tego wydarzenia nie zamyka się jednak w granicach Polski. Już od kilku lat jest ono obserwowane przez zagranicznych szefów kuchni reprezentujących między innymi WACS. O „Najlepszym z najlepszych” mówi się na świecie również dzięki międzynarodowemu Jury, które ocenia finalistów konkursu.

W tym roku w loży sędziowskiej finału Kulinarnego Pucharu Polski zasiądą m.in.:

Vogel Wynand - jeden z najbardziej utytułowanych szefów kuchni w Holandii posiadający m.in. tytuł Master Chef przyznawany przez WACS. Jest także honorowym członkiem WACS oraz wielu innych stowarzyszeń kucharzy
na całym świecie.
Laureat wielu prestiżowych konkursów kulinarnych. Jeden z inicjatorów tytułu SVH Master Chef. Obecnie przygotowuje drużynę do olimpiady kulinarnej IKA 2016.

Gabriela Berechet - konsultant w dziedzinie gastronomii, trener Kadry Narodowej Kucharzy oraz Kadry Narodowej Cukierników. Pełniła rolę jurora w wielu konkursach kulinarnych, m.in. w takich jak National Masterchef Contest, The Golden Chef of Bucharest, World Cup of Pastry, Chocolate and Ice-Cream Milan 2015,
a także w finale Kulinarnego Pucharu Polski 2015.

Per Mandrup - absolwent kopnhaskiej szkoły o profilu hotelarsko-gastronomicznym, zdobywca wielu prestiżowych nagród, w tym m.in.: złotego i srebrnego medalu w Kulinarnym Pucharze Świata w Luksemburgu (2006) i czterech złotych medali na Olimpiadzie Kulinarnej w Erfurcie (2008).

Silivia Castano - absolwentka paryskiego Le Cordon Bleu oraz Instytutu Paula Bocuse w Lyonie. Propagatorka kuchni argentyńskiej. Nagrodzona złotym medalem Akademii Kulinarnej (Cordoba, 2000), medalem Stowarzyszenie Szefów Kuchni w Peru (2001) oraz tytułem „Kobieta Roku 2000” przyznawanym przez „Womens Forum”.

Więcej informacji o konkursie: www.kpp.mtp.plStrefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail