Szczęśliwa Siódemka Cisowianki!
 


 
Szczęśliwa Siódemka Cisowianki!

2016-05-31

Cisowianka laureatem godła Superbrands i Superbrands Created in Poland już siódmy raz z rzędu.

ht 2016 05rz 04

 

Już po raz siódmy z rzędu Cisowianka otrzymała zaszczytny tytuł Superbrands. Pokazuje to wielką siłę marki na rodzimym rynku oraz ogrom sympatii konsumentów jakim jest obdarzana. Wielkim sukcesem jest już zdobycie jednego tytułu Superbrands a utrzymać się na szczycie przez siedem lat może jedynie marka, której jakość i pozycja są niepodważalne.

 

Badanie Superbrands to jedno z szerzej zakrojonych konsumenckich badań rynku w Polsce, które uwzględnia wszystkie istotne marki w każdej z badanych branż. Bierze pod lupę ponad 2 300 marekkonsumenckich. Badanie realizowane jest przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia metodą CAWI na próbie ponad 15 000 respondentów.

 

Cenne trofea dla najlepszych marek w Polsce rozdano 17 maja 2016 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Podczas jubileuszowej, 10 Gali Superbrands, nagrody dla marki Cisowianka odebrała Agata Berndt – Wazelin, PR Manager Polskich Zdrojów.

 

 


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail