GRAND PRIX W KONKURSIE DYREKTOR MARKETINGU ROKU 2015 DLA MAŁGORZATY LUBELSKIEJ Z GRUPY ŻYWIEC
 


GRAND PRIX W KONKURSIE DYREKTOR MARKETINGU ROKU 2015 DLA MAŁGORZATY LUBELSKIEJ Z GRUPY ŻYWIEC

Małgorzata Lubelska, dyrektor marketingu i członek zarządu Grupy Żywiec, zdobyła najbardziej prestiżowe wyróżnienie w branży marketingowej: Grand Prix w tegorocznej edycji konkursu Dyrektor Marketingu Roku.

 

- Bardzo dziękuję Kapitule Konkursu za przyznanie tak prestiżowej nagrody. Grand Prix to głos uznania za efektywność, odwagę oraz innowacyjność dla całego Zespołu Marketingu Grupy Żywiec, współpracujących agencji kreatywnych, partnerów mediowych oraz agencji mediowej Starcom Mediavest. Wspólnie tworzymy najlepsze standardy polskiego marketingu i reklamy - mówi Małgorzata Lubelska.

 

Nagroda Grand Prix przyznana Małgorzacie Lubelskiej jest uhonorowaniem skuteczności i odwagi w innowacyjnym budowaniu efektywnego dotarcia do konsumentów. Odważne rozwiązania i niestandardowe projekty stały się w ostatnich latach domeną marketingu Grupy Żywiec i skutecznie wprowadziły firmę i jej marki na drogę stabilnego wzrostu.

 

Małgorzata Lubelska jako jedyna kobieta z Polski została zaproszona do udziału w jury konkursu Euro Effie, w którym już od 20 lat nagradzane są najbardziej efektywne kampanie marketingowe o zasięgu międzynarodowym, zrealizowane w Europie.

 Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail