Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaSfinks chce kupić sieć. Jakąkolwiek

Jedna z największych polskich sieci gastronomicznych, zarządzana przez Sylwestra Cacka, poinformowała ostatnio o planach zainwestowania w sieć 77 sushi, Meta Seta Galareta i Funky Jim.

rs 2016 06a 0177 sushi to sieć 11 susharni w całej Polsce. Zarządzaniem nią zajmuje się Premium Food Restaurants. To notowana na New Connect – alternatywnym rynku warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych – spółka o kapitale ok. 3,4 mln złotych. Jej największymi akcjonariuszami są Aleksandra i Marek Tymińscy, a Aleksandra również prezesem spółki. Marek Tymiński jest za to prezesem firmy CI Games, firmy zajmującej się tworzeniem gier komputerowych. O zamiarze sprzedaży kontrolnego pakietu udziałów PFR spółka informowała już od stycznia. „Zarząd Premium Food Restaurants S.A. informuje, iż główni akcjonariusze Aleksandra i Marek Tymińscy zamierzają sprzedać wszystkie swoje akcje posiadane w spółce notowanej na rynku NewConnect – tj. obecnie 89,37 proc. kapitału zakładowego. Zmiana ma umożliwić spółce dalszy rozwój i pozwolić na zwiększenie efektu skali prowadzonej działalności” – napisano w oświadczeniu, opublikowanym na GPW 26...


Restauracja 3/2016, RYNEK

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności