Sfinks chce kupić sieć. Jakąkolwiek
  
Sfinks chce kupić sieć. Jakąkolwiek

Jedna z największych polskich sieci gastronomicznych, zarządzana przez Sylwestra Cacka, poinformowała ostatnio o planach zainwestowania w sieć 77 sushi, Meta Seta Galareta i Funky Jim.

rs 2016 06a 0177 sushi to sieć 11 susharni w całej Polsce. Zarządzaniem nią zajmuje się Premium Food Restaurants. To notowana na New Connect – alternatywnym rynku warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych – spółka o kapitale ok. 3,4 mln złotych. Jej największymi akcjonariuszami są Aleksandra i Marek Tymińscy, a Aleksandra również prezesem spółki. Marek Tymiński jest za to prezesem firmy CI Games, firmy zajmującej się tworzeniem gier komputerowych. O zamiarze sprzedaży kontrolnego pakietu udziałów PFR spółka informowała już od stycznia. „Zarząd Premium Food Restaurants S.A. informuje, iż główni akcjonariusze Aleksandra i Marek Tymińscy zamierzają sprzedać wszystkie swoje akcje posiadane w spółce notowanej na rynku NewConnect – tj. obecnie 89,37 proc. kapitału zakładowego. Zmiana ma umożliwić spółce dalszy rozwój i pozwolić na zwiększenie efektu skali prowadzonej działalności” – napisano w oświadczeniu, opublikowanym na GPW 26...


Restauracja 3/2016, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail