Sokołów S.A. z tytułem REGIONALNEGO ORŁA EKSPORTU
 


 


Sokołów S.A. z tytułem REGIONALNEGO ORŁA EKSPORTU

2016-06-22

Firma Sokołów S.A. zdobyła kolejne wyróżnienie. W konkursie Regionalne Orły Eksportu została uhonorowana w kategorii Eksportowy Produkt. Konkurs ten jest częścią Programu Rozwoju Eksportu, którego celem jest wsparcie polskich eksporterów w prowadzeniu biznesu międzynarodowego.

Eksport jest nie tylko jedną z najbardziej znaczących sił napędowych gospodarki, ale też ważnym czynnikiem wpływającym na sukces rynkowy przedsiębiorstw. Firma Sokołów S.A. systematycznie rozwija swą działalność eksportową na światowych rynkach. Oddziały spółki posiadają uprawnienia eksportowe na rynki do 36 krajów na świecie, w tym do wszystkich krajów Unii Europejskiej, USA, Kanady, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Japonii czy Republiki Konga. Wartość eksportu grupy Sokołów S.A. przekracza 1 mld złotych, co stanowi niemal jedną trzecią jej przychodów.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail