Cisowianka Oficjalną Wodą Tour de Pologne.
 

 
Cisowianka Oficjalną Wodą Tour de Pologne.

Najbardziej znany na świecie polski wyścig kolarski oraz główna marka wód mineralnych w Polsce rozpoczęły współpracę.

ht 2016 06c 06

Tour de Pologne to największa cyklicznie organizowana impreza sportowa w Polsce i największy wyścig kolarski w Europie Środkowej. Należy do prestiżowego cyklu UCI World Tour i od lat przyciąga gwiazdy światowego peletonu. Cieszy się ogromną popularnością angażując miliony kibiców na trasie wyścigu. Cisowianka to od wielu lat lider rynku wód mineralnych w Polsce, ceniona za swoją wysoką jakość. W tym roku obie te uznane i lubiane przez Polaków marki połączyły siły. Podczas 73. Tour de Pologne UCI World Tour Cisowianka będzie Oficjalną Wodą wyścigu.

Bardzo się cieszę z faktu, iż Cisowianka została Oficjalną Wodą Tour de Pologne. Zarówno Cisowianka jak i nasz narodowy wyścig kolarski to bardzo silne polskie marki – popularne, cieszące się prestiżem, a jednocześnie mające wielki potencjał – mówi Czesław Lang Dyrektor Generalny Tour de Pologne - Jestem przekonany, że to dopiero początek naszej współpracy i że będziemy ją rozwijać w najbliższych latach.  Cieszę się również, że będziemy mieli okazję współpracować przy innych rowerowych imprezach organizowanych przez Lang Team.  Rower jest obecnie najchętniej wybieraną formą aktywności przez Polaków, a Cisowianka – dla mnie osobiście – symbolizuje właśnie zdrowy i aktywny tryb życia.

Tour de Pologne to marka sama w sobie a my, jako długoletni lider rynku wód mineralnych w Polsce, chcemy pracować z najlepszymi. – mówi Agata Berndt, PR Manager Marki Cisowianka – Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu podczas tak dużego wysiłku fizycznego jakim jest wyścig kolarski. Cisowianka, dzięki odpowiednim proporcjom minerałów, idealnie wspomaga nawodnie nawet podczas tak dużych obciążeń fizycznych. Poza tym Cisowianka zawsze ściśle związana jest z promocją zdrowego stylu życia a jazda na rowerze, tak popularna naszym kraju, świetnie się w ten kierunek wpisuje.

Tour de Pologne UCI World Tour 2016 będzie pierwszą edycją podczas której Cisowianka zostanie Oficjalną Wodą wyścigu. Również podczas innych imprez rowerowych takich jak między innymi Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym czy Tour de Pologne Amatorów, organizowanych przez Lang Team, główna marka wód mineralnych w Polsce zadba o odpowiednie nawodnienie zawodników. Obie strony mają nadzieję, że będzie to początek wieloletniej i owocnej współpracy.

 Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail