CISOWIANKA NA 26 BIEGU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO
 

 
CISOWIANKA NA 26 BIEGU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Cisowianka i Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, rozpoczynają współpracę w ramach projektu Warszawskiej Triady Biegowej - "Zabiegaj o pamięć".

ht 2016 06h 53

ZL Nałęczów Zdrój, właściciel marki Cisowianka coraz aktywniej angażuje się w duże imprezy sportowe. Na początku lipca 2016 firma podpisała umowę współpracy ze Stołecznym Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA, dzięki której zawodnicy startujący w Biegu Powstania Warszawskiego oraz w Biegu Niepodległości będą mogli liczyć na odpowiednie nawodnienie organizmu naturalną wodą mineralną Cisowianka.

Na tego rodzaju wydarzeniach biegowych, zwłaszcza w okresie letnim nie może zabraknąć odpowiedniego nawodnienia. Aby zadbać o komfort psychiczny naszych uczestników rozpoczęliśmy współpracę z marką Cisowianka. Każdy uczestnik zarówno na trasie biegu, w punkcie nawodnienia, jak i na mecie otrzyma odpowiednią porcję wody mineralnej – obiecuje Marcin Kuriata, kierownik Działu Marketingu i Organizacji Imprez SCS AKTYWNA WARSZAWA.

Jednak organizowane przez AKTYWNĄ WARSZAWĘ biegi to nie tylko sport i propagowanie zdrowego stylu życia.

Staramy się nie tylko popularyzować samą dyscyplinę – bieganie, ale również aktywnie edukujemy warszawiaków. Nasz bieg to swoista lekcja historii. Przypominamy o ważnym wydarzeniu i staramy się mówić o nim głośno – szczególnie do młodego pokolenia. – dodaje Marcin Kuriata - Frekwencja Biegu Powstania Warszawskiego pokazuje jak wielu warszawiaków pragnie z nami zarówno biegać i poznawać historię.

Na współpracę z AKTYWNĄ WARSZAWĄ w ramach projektu „Zabiegaj o pamięć” zdecydowaliśmy się nie tylko dlatego, że są to świetne imprezy sportowe o bardzo dobrej renomie – mówi Agata Berndt-Wazelin, PR Manager Cisowianki - Ważny dla naszej firmy jest również aspekt historyczny zarówno Biegu Powstania jak i Biegu Niepodległości, dający poczucie wspólnoty i dumy z tak ważnych wydarzeń w historii naszego kraju. Mamy nadzieję, że odbywający się 23 lipca Bieg Powstania Warszawskiego będzie pierwszym krokiem do naszej długoterminowej współpracy.

W tym roku uczestnicy biegu pobiegną nową, atrakcyjną trasą wydłużoną do 10 km. Start biegu nastąpi na ul. Bonifraterskiej (na wysokości ul. Franciszkańskiej) następnie zawodnicy pobiegną w kierunku ul. Miodowej, Krakowskiego Przedmieścia i Karowej, skręcą w ul. Dobrą, Lipową do Browarnej, Topiel i Kruczkowskiego. Po skręcie w Ludną do ul. Czerniakowskiej, a następnie ul. Wilanowską do Wioślarskiej, Wybrzeżem Kościuszkowskim (w tym tunelem) do ul. Krajewskiego, Zakroczymskiej i mety na ul. Konwiktorskiej.

 

 Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail