Herbatnik karmelizowany Lotus
 


Herbatnik karmelizowany Lotus

Herbatniki Lotus wypiekane są według tradycyjnej 70-letniej belgijskiej receptury. Wyróżnia je charakterystyczny wzór, złocisto-brązowy kolor oraz korzenny smak z nutą cynamonu, który idealnie komponuje się z aromatem kawy. Ciasteczka Lotus wypiekane są wyłącznie z naturalnych składników, bez dodatku sztucznych barwników i aromatów. Co roku ponad miliard z nich towarzyszy gorącym napojom podawanym w hotelach, restauracjach, kawiarniach i biurach w ponad 25 krajach. Herbatniki Lotus znajdują także zastosowanie w kuchni, stanowiąc bazę do ciast lub dodatek do wytrawnych dań. Skruszone, wzbogacają słodkie przystawki i desery.Kolejną zaletą produktu jest jego praktyczne opakowanie. Każde z ciasteczek jest pakowane indywidualnie, dla zachowania świeżości i wszystkich aromatów. Dodatkowo jest zamykane w rękawie foliowym, zawierającym 50 sztuk, a opakowanie zbiorcze to 300 sztuk x 6,25 g. To znacząco ułatwia i przyspiesza kontrolę wydawanych porcji przy zachowaniu najwyższych standardów higieny.

 

rs 2016 06g 02Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail