Eksportowa marka Perlage dobywa zloty medal na International Fine Water Tasting Competition w Guangzhou w Chinach
 

 
Eksportowa marka Perlage dobywa zloty medal na International Fine Water Tasting Competition w Guangzhou w Chinach

Fine Waters i Fine Water Society we współpracy z WaterExpo Guangzhou przeprowadzili pierwszy międzynarodowy konkurs dla wód butelkowanych - International Fine Water Tasting Competition. Konkurs odbył się 29 czerwca w Guangzhou w Chinach.

ht 2016 08a 07

Woda wymaga podpbnej atencji jak wino. Degustacja wód, która odbyła się w Guangzhou wynosi wodę na ten sam poziom co wina. Wody biorące udział w konkursie były oceniane przez profsjonalny panel sędziowski składający się z 5 sommelierów wodnych o międzynarodowej renomie. – wyjaśnia Michael Mascha, założyciel Fine Waters.

W konkursie Fine Water Tasting Competition wzięło udział ponad 70 różnych brandów wód z całego świata. Do rywalizacji dopuszczono jedynie naturalne wody zaakceptowane przez Fine Water Society. Nie mogły tam się pojawić ani wody przetworzone bądź ze sztucznymi dodatkami ani tym bardziej wody kranowe. Wszystkie wody w konkursie dodatkowo musiały uzyskać akceptację Fine Water Society. Przy tak silnej konkurencji eksportowa marka Perlage, należąca do ZL Nałęczów Zdrój, zdobyła złoty medal w kategorii wód gazowanych.

Podczas degustacji w ciemno wód gazowanych Perlage zachwyciła jurorów małymi, delikatnymi bąbelkami i wyjątkowym charakterem, któremu zdecydowanie należał się złoty medal Fine Water Society TASTE AWARD 2016 – mówi Michael Mascha, założyciel Fine Waters i jeden z najsłynniejszych sommelierów wodnych świata.

Wysoka jakość Perlage oraz jej wyjątkowy smak zostały również potwierdzone przez European Taste&Quality Institute, który nagrodził eksportową markę Perlage nagrodą Superior Taste Award 2016.Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail