Światowe, europejskie i polskie premiery sprzętu dla profesjonalnych kuchni!
 


Światowe, europejskie i polskie premiery sprzętu dla profesjonalnych kuchni!

W tym roku, podczas Międzynarodowych Targów Gastronomii POLAGRA GASTRO  (26-29 września 2016), ponownie zostanie otwarta przestrzeń specjalna Galeria Innowacji - projekt organizowany przez Międzynarodowe Targi Poznańskie we współpracy z Lorien Group.

To właśnie tam, podczas premierowej edycji projektu w 2015 roku, mieliśmy okazję zobaczyć krajowe, europejskie, a nawet światowe premiery sprzętowe, dedykowane obiektom gastronomicznym. Poznańskie targi zostały wybrane przez światowych liderów w dziedzinie innowacji dla gastronomii takich jak Astoria, Hobart, Halton, FPG, Garland czy The Vollrath Company, a sukces wydarzenia udowodnił, że poznańskie targi stały się idealnym miejscem debiutów.

Podczas tegorocznych targów POLAGRA GASTRO, Galeria Innowacji znów będzie miejscem niespotykanych do tej pory na polskim rynku rozwiązań dla restauracji, kawiarni czy firm cateringowych. Pozwolą one zwiększyć wydajność powierzchni technologicznej w kuchni czy elastyczność w wydawaniu posiłków, przyspieszyć przygotowanie dań, a także zredukować jego koszty. Zaprezentowane zostaną całkiem nowe koncepty gastronomiczne, dzięki którym lokale będą mogły rozszerzyć ofertę dla gości, a tym samy zwiększyć sprzedaż. Nie zabraknie też rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo pracy w kuchni. Wśród tych koncepcji będą nie tylko premiery polskie, ale także europejskie i światowe!

Zachęcamy do obserwowania strony www.polagragastro.pl, na której już wkrótce zostaną przedstawione premierowe na polskim rynku rozwiązania dla gastronomii.

 Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail