McDonald w Chrzanowie obsłuży podróżnych A4
  
McDonald w Chrzanowie obsłuży podróżnych A4

2016-08-11

10 sierpnia otwarto restaurację McDonald’s w Chrzanowie. Nowy lokal sieci powstał przy ulicy Trzebińskiej 71.

 

Wystrój restauracji charakteryzuje się paletą żywych barw i wielkoformatowymi grafikami. Goście mogą zjeść i odpocząć w fotelach w sali jadalnej lub przy sprzyjającej pogodzie spędzić czas w ogródku.

– Pierwsza restauracja McDonald’s w Chrzanowie powstała w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, szczególnie dla podróżujących – lokal znajduje się przy ważnym węźle komunikacyjnym, przy wyjeździe drogą krajową 79 na autostradę A4 – mówi Stanisław Czesak, licencjobiorca McDonald’s, właściciel restauracji w Bytomiu i Rudzie Śląskiej. – Mam nadzieję, że różnorodne menu trafi w gusta naszych gości i uzupełni mapę gastronomiczną Chrzanowa. Restauracja wyposażona jest w klimatyzowaną salę i ogródek zewnętrzny. Zmotoryzowani mogą korzystać z linii McDrive oraz dużego parkingu, w obiekcie znajduje się też kawiarnia McCafé.

Na sali jadalnej znajduje się 78 miejsc siedzących, w tym 16 w strefie McCafé. Goście restauracji będą mogli korzystać także z przestronnego ogródka z 80 miejscami. Restauracja oraz linia McDrive będą czynne od 6 rano do 1 w nocy. Obsługę gości zapewni 55 pracowników, w tym 10 menadżerów. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje dostęp do bezprzewodowego internetu.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail