Poczuj się jak we Włoszech z filiżanką kawy Kimbo
 


Poczuj się jak we Włoszech z filiżanką kawy Kimbo

Włoska kawa Kimbo wraz z markami Fiat i Collistar oraz Perfumeriami Douglas zaprasza na cykl eventów urodowych. Na uczestników czekają profesjonalne porady kosmetyczne oraz niepowtarzalny makijaż z kolekcją Ti Amo 500. Gościom cykl spotkań umili aromatyczna neapolitańska kawa Kimbo parzona w najwyższej jakości ekspresach Jura oraz otoczenie kultowego samochodu Fiat 500.

ht 2016 08a 37

Marka Collistar zaprasza na spotkanie urodowe przy filiżance znakomitej włoskiej kawy Kimbo w Perfumeriach Douglas, których celem jest poznanie tajników piękna w otoczeniu najlepszych włoskich marek. Dotychczasowe spotkania organizowane w wielu polskich miastach cieszyły się dużym zainteresowaniem oraz licznym przybyciem uczestniczek. Najbliższy event odbędzie się w dniach 17-20 sierpnia w Krakowie. Seria spotkań planowana jest w całej Polsce aż do października.

 

Kimbo to kawa pochodząca z włoskiej palarni Cafè do Brasil, która powstała w 1963 roku w Neapolu - ojczyźnie włoskiej kawy. Jakość ziaren kawy Kimbo kontrolowana jest na każdym etapie produkcji. Dzięki zmianie stertegii rozwoju Cafè do Brasil niepowtarzalne mieszanki producenta dostępne są nie tylko na terenie Włoch, ale i na całym świecie. Kawa Kimbo sprzedawana jest w blisko 50 krajach,
w Wielkiej Brytanii w sposób bezpośredni, a w pozostałych państwach poprzez sieci niezależnych dystrybutorów. Firma Cafè do Brasil we Francji zdobyła pozycję zdecydowanego lidera w swoim segmencie sprzedaży. Kawa Kimbo serwowana jest tam w ponad 11000 lokali gastronomicznych, m.in. dzięki współpracy z France Boissons z grupy Heineken. Na wymagającym włoskim rynku Kimbo utrzymuje tendencję wzrostową i obecnie znajduje się na drugim miejscu pod względem sprzedaży detalicznej z udziałem ponad 12%.

 

Kawa Kimbo na polskim rynku dostępna jest w kilku mieszankach: delikatna KIMBO AROMA GOLD, aromatyczna KIMBO ESPRESSO NAPOLETANO, intensywna KIMBO AROMA INTENSO, doskonała KIMBO TOM SELECTION oraz mocna KIMBO SUPERIOR BLEND. Wyłącznym dystrybutorem kawy Kimbo w Polsce jest firma
North Coast – dystrybutor i producent wysokogatunkowych produktów spożywczych pochodzących głównie z Włoch. Mieszanki Kimbo dostępne są w sieci supermarketów Auchan.

 

Zapraszamy na pozostałe planowane w nadchodzących miesiącach spotkania.

17-20.08 C. H. M1, Kraków

24-27.08 Galeria Sfera, Bielsko-Biala

01-04.09 C.H. Złote Tarasy, Warszawa

07-10.09 Galeria Katowicka, Katowice

14-17.08 Poznań Plaza , Poznań

22-25.09 C.H. Manufaktura, Łódź

28.09-01.10 Auchan Piaseczno, Piaseczno

05-08.10 Toruń Plaza, Toruń

12-15.10 Galeria Sandecja, Nowy Sącz

19-22.10 C. H. M1, Zabrze

26-30.10 Focus Mall (Focus Park), RybnikStrefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail