Pomost 511 zmierzy chill bywalców
  
Pomost 511 zmierzy chill bywalców

2016-08-18

Nadwiślańskie bulwary w Warszawie zyskały właśnie nową atrakcję. Przy Pomoście 511 stanął pierwszy w Polsce Wolnomat. Nadwiślański klub podejmuje się rozmaitych działań, by promować swoje kulturalne występy i wydarzenia.

 

Urządzenie skonstruowane zostało przez browar Leżajsk i sprawdza poziom wyczilowania, czyli relaksu. Uczestnicy eksperymentu siadają na leżaku, a na ich głowę zakładany jest czytnik fal mózgowych połączony z Wolnomatem. Teraz trzeba się zrelaksować i pozostać w tym stanie określoną ilość czasu. Nagrodą dla tych, którzy w głębokim relaksie wytrwają odpowiednio długo, będzie butelka piwa.

Wolnomat towarzyszyć będzie imprezom z cyklu Urban Live Beats, które co czwartek odbywają się w nadwiślańskim Pomoście 511. Pomost 511 jest jednym z najbardziej aktywnych miejsc w sezonie, jeśli chodzi o animacje działań kulturowych. Co tydzień występują tam np. znane warszawskie trupy teatralne.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail