Kulinarne Mistrzostwa Polski na Targach WorldHotel
  
Kulinarne Mistrzostwa Polski na Targach WorldHotel

2016-08-19

Po raz pierwszy na Targach WorldHotel odbędzie się finał Kulinarnych Mistrzostw Polski.

 

Patronami konkursu są mistrz kulinarny Robert Sowa oraz firma MT Targi Polska, gospodarz 9. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel. Rozstrzygnięcie zmagań kucharzy przewidziane jest na pierwszy dzień targów, tj. 12 października.

Robert Sowa to kulinarny mistrz, który od lat wspólnie z firmą MT Targi Polska wyszukuje i wspiera kulinarne talenty wyznaczając tym samym najwyższe standardy tego zawodu. W tym roku po raz pierwszy zorganizuje on na Targach WorldHotel finał Kulinarnych Mistrzostw Polski. W konkursie może wziąć udział każdy, niezależnie od tego czy jest zawodowym kucharzem, czy amatorem. Po weryfikacji zgłoszeń prezentujących konkursowe dania do finału zostanie zakwalifikowanych 12 uczestników. Ostatni etap, w którym zostanie wyłoniony zwycięzca, odbędzie się pierwszego dnia Targów WorldHotel, tj. 12 października. Wyboru dokonają dwa składy jurorskie – jury profesjonalne, złożone z autorytetów kulinarnych, oraz jury gwiazd, w którym zasiądą aktorzy, muzycy i dziennikarze. Sędziowie ocenią nie tylko technikę przygotowania konkursowych dań, ale przede wszystkim smak i kompozycję, czyli elementy, na które klienci zwracają uwagę.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail