Rzucanie nożami na koniec lata w Benihanie
  
Rzucanie nożami na koniec lata w Benihanie

2016-09-02

Szczególne widowisko w hawajskim styli zapowiada warszawska restauracja Benihana.

Impreza ma być pocieszeniem po odchodzącym lecie, chociaż odbywać się będzie jeszcze w czasie kalendarzowego lata: od 6 do 8 września. Warszawską restaurację w tym czasie odwiedzą znani kucharze z Hawajów Kevin Aschlay i Barry Renken. To gwiazdy Benihany, a przy tym mistrzowie teppanyaki show, którzy znani są ze swoich niespotykanych umiejętności. Oprócz gotowania na żywo japońskich potraw robią dla swoich gości kulinarne show, przy którym tańczą, śpiewają, rzucają nożami, a także żonglują. Warszawiacy już teraz mogą rezerwować stoliki na event Pożegnania Lata w Benihanie. Podczas tych trzech wieczorów będą mogli zobaczyć na żywo przedstawienie, jakiego do tej pory nie mieli szansy obejrzeć w Polsce!

Kevin i Barry to artyści, którzy na oczach gości żonglują, rzucają miskami ryżu, a przy tym, tańcząc do hawajskich rytmów, kroją w kosteczkę warzywa i rzucają świeżymi składnikami z ręki do ręki, jednocześnie wykonując figury z breakdance. Podczas Pożegnania Lata będzie także możliwość spróbowania specjalnego menu – Teppanyaki Menu serwowanego z homarem w cenie 119 zł.

 


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail