Amarylis i Belvedere najlepsze na Restaurant Weeku
  
Amarylis i Belvedere najlepsze na Restaurant Weeku

2016-09-08

Poznaliśmy zwycięzców plebiscytu na najlepszą restaurację Fine Dining Restaurant Weeka. W Warszawie zwciężyła Belvedere, w Krakowie – Amarylis

rs 2016 08v 04

Festiwal Fine Dining Week trwał w Warszawie i Krakowie od 23 do 31 sierpnia. Pięciodaniowe doświadczenie restauracyjne i kieliszek aperitifu w specjalnej cenie 119 zł było dostępne w 37 finediningowych restauracjach. Goście, którzy wykupili udział w festiwalu, mogli ocenić swoje wrażenia. Tak wyłoniono najlepsze restauracje w kategorii atmosfera, menu i obsługa.

Restauracje fine diningowe, zdaniem organizatorów festiwalu, „tworzą pełne, wielowymiarowe i wielozmysłowe doświadczenie. Filarami współczesnych restauracji fine diningowych są m.in. najwyższe standardy obsługi, rozbudowane posiłki, historyczne bądź starannie zaprojektowane i wykonane wnętrza, najwyższa jakość i autentyczność produktów, dedykowane naczynia i sztućce, najwyższa edukacja Szefów Kuchni, kultura wine pairingu, autorski i niesieciowy charakter oraz społeczny i biznesowy status budujące dodatkowy prestiż i reputację. Brak kompromisów na tych wszystkich polach jest źródłem wysokich cen w tych restauracjach”

Oto wyniki plebiscytu uczestników:

 

Plebiscyt ogólnopolski:

Najlepsza Atmosfera: Belvedere Łazienki Królewskie

Najlepsza Obsługa: Amber Room

Najlepsze Menu: Venti-tre Restaurant

NAJLEPSZA RESTAURACJA FESTIWALU: Belvedere Łazienki Królewskie

 

Plebiscyt krakowski:

Najlepsza Atmosfera: Albertina Restaurant & Wine

Najlepsza Obsługa: Restauracja Copernicus w Hotelu Copernicus

Najlepsze Menu: Amarylis

NAJLEPSZA RESTAURACJA FESTIWALU: Amarylis


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail