Oktoberfest w krakowskim Hiltonie
  
Oktoberfest w krakowskim Hiltonie

2016-09-23

15 września ruszyła trzecia już edycja cyklu Kuchnia i Muzyka, czyli połączenia tradycji kulinarnych i muzyki na żywo. Restauracja Hilton Garden Inn Kraków Airport po wakacyjnej przerwie zaprasza na kolację inspirowaną popularnym niemieckim świętem Oktoberfest, przedstawionym w polskiej, tradycyjnej odsłonie.

 

Podczas czwartkowej kolacji goście wydarzenia będą mieli okazję spróbować klasycznych i tradycyjnych dań kuchni polskiej. W menu autorstwa szefa kuchni Miłosza Kowalskiego znajdą się m.in.: żeberka pieczone w glazurze z ciemnego piwa, pieczony kurczak z leśnymi grzybami czy zupa z kapusty z dodatkiem kminku i kiełbasy wędzonej. Doskonałym uzupełnieniem dań będą piwa i cydry pochodzące od najznamienitszych lokalnych piwowarów. O ich dobór zadba krakowski promotor kulinarny Bartosz Wilczyński.

 

Warto także wspomnieć o wyrobach wielokrotnie nagradzanych polskich serowarów zagrodowych, które obecnie zdobywają stoły restauracji. Wśród nich znajdziemy propozycje z Wańczykówki, Rancza Frontiera i Koziej Łąki. W godzinach 19-22 dostępne są bufety przekąskowe, gorące i deserowe. Ponadto pokazy livecooking, muzyka na żywo w wykonaniu Karoliny Andrzejewskiej i szeroki wybór alkoholi. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail