Tork jako idealny partner w branży spożywczej
 

 
Tork jako idealny partner w branży spożywczej

2016-10-05

W czwartek dobiegły końca targi POLAGRA TECH 2016. Marka Tork przez pięć dni uczestniczyła w tym niezwykle ważnym i ciekawym wydarzeniu branżowym. Stoisko marki Tork odwiedziły setki osób.

 

Stoisko Tork miało nowoczesny wygląd i było w pełni wyposażone. Była to świetna okazja, aby poznać nowości marki Tork, wypróbować produkty i porozmawiać z ekspertami. Marka Tork zaprezentowała najmniejszy w ofercie dozownik do czyściw ciętych w odcinki – dozownik dedykowany do systemu W8. Dozownik, który wejdzie do sprzedaży w styczniu 2017 wzbudził duże zainteresowanie odwiedzjących. Podczas targów marka Tork przedstawiła także nową linię produktów do dezynfekcji – płyn i żel dostępne w sprzedaży oraz piankę, która wkrótce dołączy do oferty.

 

Na odwiedzjących stoisko Tork czekały zestawy upominków. Specjalnie na wydarzenie POLAGRA TECH przygotowano i rozdano1600 toreb wykonanych z najmocniejszego czyściwa włókninowego Tork przeznaczonego do trudnych zabrudzeń przemysłowych. Z tego samego materiału zostało wykonanych także 1000 fartuchów.

 

W trosce o zdrowie osób odwiedzających targi, firma SCA wraz ze swoją marką Tork w głównych ciągach komunikacyjnych oraz przy łazienkach przygotowała specjalne ścianki, na których były zamontowane dozowniki z żelem do dezynfekcji dłoni.

 

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu marki Tork i innych wystawców oraz świetnej obsłudze targów, wydarzenie POLAGRA TECH przyciągnęło wielu profesjonalnych zwiedzających. Podczas targów miała miejsce prezentacja najnowszych osiągnięć technologicznych i nowości rynkowych. W jednym miejscu została przedstawiona najszersza i najbardziej kompleksowa oferta firm spożywczych, a marka Tork jako wiodący producent wyrobów higienicznych i papierowych, lider w swojej branży po raz kolejny zaprezentowała się jako idealny partner w branży spożywczej.

 

 


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail