Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaUprzejmość i dobra pensja Pięć zasad dobrego zespołu w restauracji

Pracownicy to jeden z najważniejszych klocków w układance, jaką jest lokal gastronomiczny. Jak ich zatem poszukiwać, jak dobierać i budować z nich zespół? Odpowiedzi na to pytanie są tysiące. Wybraliśmy kilka podstawowych: pięć zasad, którymi należy się kierować przy doborze personelu restauracji lub kawiarni.

  Wszyscy właściciele gastronomii przyznają, że znalezienie właściwych pracowników nie jest łatwym zadaniem – szczególnie, że jedna błędna decyzja może skutkować wieloma kłopotami. Niemniej wszyscy zatrudnieni w tym sektorze – niezależnie od stanowiska – są niezbędni dla powodzenia przedsięwzięcia i wzrostu dochodów. Właściwa komunikacja z klientem, wysoki poziom wiedzy, szybka obsługa, uprzejme zachowanie, ale także zaangażowanie w pracę i współodpowiedzialność za firmę to jedynie kilka z podstawowych warunków, które powinien spełniać dobry pracownik. 

Doświadczony właściciel = właściwy pracownik

Właściciel lokalu gastronomicznego powinien bardzo dobrze znać się na swojej pracy, tak by móc za pomocą jeszcze jednej odpowiedzialnej...Agnieszka Wijas. Manager generalny firmy Bar-Academy z branży HoReCa. Od 2001 roku zajmuje się profesjonalnym doradztwem gastronomicznym. W swojej pracy skupia się na przygotowaniu klientów do otwarcia i prowadzenia lokalu gastronomicznego.

Restauracja 5/2016, NARZĘDZIA

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności