Uprzejmość i dobra pensja Pięć zasad dobrego zespołu w restauracji
 
Uprzejmość i dobra pensja Pięć zasad dobrego zespołu w restauracji

Pracownicy to jeden z najważniejszych klocków w układance, jaką jest lokal gastronomiczny. Jak ich zatem poszukiwać, jak dobierać i budować z nich zespół? Odpowiedzi na to pytanie są tysiące. Wybraliśmy kilka podstawowych: pięć zasad, którymi należy się kierować przy doborze personelu restauracji lub kawiarni.

  Wszyscy właściciele gastronomii przyznają, że znalezienie właściwych pracowników nie jest łatwym zadaniem – szczególnie, że jedna błędna decyzja może skutkować wieloma kłopotami. Niemniej wszyscy zatrudnieni w tym sektorze – niezależnie od stanowiska – są niezbędni dla powodzenia przedsięwzięcia i wzrostu dochodów. Właściwa komunikacja z klientem, wysoki poziom wiedzy, szybka obsługa, uprzejme zachowanie, ale także zaangażowanie w pracę i współodpowiedzialność za firmę to jedynie kilka z podstawowych warunków, które powinien spełniać dobry pracownik. 

Doświadczony właściciel = właściwy pracownik

Właściciel lokalu gastronomicznego powinien bardzo dobrze znać się na swojej pracy, tak by móc za pomocą jeszcze jednej odpowiedzialnej...Agnieszka Wijas. Manager generalny firmy Bar-Academy z branży HoReCa. Od 2001 roku zajmuje się profesjonalnym doradztwem gastronomicznym. W swojej pracy skupia się na przygotowaniu klientów do otwarcia i prowadzenia lokalu gastronomicznego.

Restauracja 5/2016, NARZĘDZIA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail