Wołowina, perliczka, czy jagnięcina?
 

 
Wołowina, perliczka, czy jagnięcina?

Polacy coraz większą wagę przykładają do jakości spożywanych produktów, w szczególności dotyczy to wyrobów mięsnych. Chcą mieć pewność, że mięso jest świeże i zostało poddane odpowiedniej kontroli. Wielu restauratorów zaopatruje się w mięso w halach Selgros. Firma od lat posiada w ofercie mięso doskonałej jakości i jako jedyna hurtownia typu Cash&Carry w Polsce prowadzi indywidualny rozbiór mięsa na życzenie klienta.

rs 2016 10dd 35

W Selgros wybór świeżego mięsa jest bardzo bogaty. Poza drobiem, wołowiną, wieprzowiną i cielęciną, można kupić również: jagnięcinę i baraninę, dziczyznę (mięso z dzika, jelenia i sarny), mięso ze strusia, kangura czy królika.

- Nieustannie prowadzimy dialog z naszymi klientami z branży gastronomicznej i poszerzamy ofertę zgodnie z ich oczekiwaniami. Przykładowo w zeszłym roku wprowadziliśmy do sprzedaży świeżą jagnięcinę, perliczki i gołębie – mówi Djamel Djellouli, dyrektora ds. HoReCa Selgros.


Z uznaniem gastronomii spotkało się również wzbogacenie oferty o świeżą wołowinę argentyńską i brazylijską oraz kalibrowane kotlety schabowe.
Restauratorzy cenią jakość i świeżość mięsa oferowanego przez Selgros Cash&Carry. Firma kupuje te wyroby od najlepszych polskich i zagranicznych dostawców. W halach obowiązuje nadzór weterynaryjny, a mięso podlega kontroli jakościowej od momentu jego przyjęcia aż do sprzedaży. Towar dostarczany jest codziennie i przechowuje się go w najlepszych warunkach sanitarnych. W całym cyklu dostaw, rozbioru, konfekcjonowania i sprzedaży, przestrzegany jest także System HACCP, który daje możliwość pełnej kontroli nad produktem.Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail