Podwójne burgery w McDonaldzie
  
Podwójne burgery w McDonaldzie

2016-10-25

W restauracjach McDonald’s dostępna jest nowa promocja: goście będą mogli zamówić burgery w podwójnych wersjach.

 

W ofercie znalazły się Podwójny McChicken, Podwójny Wieśmac, Podwójny McRoyal Pikantny oraz Podwójny McRoyal z bekonem i prażoną cebulą. Jako dodatki zamówić można pikantne Czerwone Jalapeño z serkiem oraz łagodniejsze kartofelki z sosem śmietanowym. W promocji pojawił się Podwójny McRoyal z bekonem i prażoną cebulą – choć McRoyal z wymienionymi dodatkami gościł już w ofercie restauracji, to jego debiut w wersji podwójnej.

W ofercie Podwójna siła smaku znalazły się również smakowite dodatki – Czerwone Jalapeño z serkiem, czyli połówki czerwonej papryczki jalapeño nadziewane aksamitnym serkiem w chrupiącej panierce. Duże frytki lub sałatkę w McZestawie Powiększonym można wymienić na Kartofelki z dodatkiem kremowego śmietanowego sosu. Goście mogą je zamawiać także oddzielnie.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail