SIAL 2016 – eksportowa marka Perlage na największych na świecie międzynarodowych targach spożywczych
 
SIAL 2016 – eksportowa marka Perlage na największych na świecie międzynarodowych targach spożywczych

Co dwa lata na jesieni do Paryża zjeżdżają producenci napojów i żywności z całego świata. W tym roku największe targi branży spożywczej – SIAL 2016, odbywały się między 16 a 20 października.
rs 2016 11a 02
Na tak ważnym dla światowego rynku spożywczego wydarzeniu nie mogło zabraknąć eksportowej marki Perlage, która z roku na rok dostępna jest w coraz większej liczbie krajów na świecie.

W tym roku prezentacja marki i jej oferty eksportowej odbywała się w bardzo nowatorki sposób. Musująca Perlage prezentowana była w formie Bubbles Baru gdzie odwiedzający mogli poznać wyjątkowe właściwości Perlage w towarzystwie wyśmienitego szampana i kawy. Bubbles Bar Perlage był również prezentacją nowej idei orzeźwienia, będącej alternatywą dla whisky barów i pubów -  wykorzystującej odświeżające bąbelki szampana i wody podawane w towarzystwie kawy.  

We współpracę przy promocji idei „bąbelkowego baru” włączył się jeden z najlepszych producentów szampana na świecie –firma Thienot z szampanem Canard-Duchêne.
Bubbles Bar Perlage robił duże wrażenie i spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno przez wystawców jak i odwiedzających targi. Był czymś nowym i świeżym, co jak mówili odwiedzający stoisko, watro zobaczyć i spróbować. Dzięki temu pozyskaliśmy duże zainteresowanie musującą naturalną wodą mineralną Perlage od potencjalnych kontrahentów z całego świata – od bliskich nam krajów takich jak Niemcy, Francja czy wielka Brytania aż po tak egzotyczne miejsca jak Gujana Francuska.

Mamy nadzieję, że duże wrażenie jakie robił Bubbles Bar Perlage oraz nawiązane podczas SIALu kontakty już niedługo zaowocują kolejnym wzrostem eksportu marki Perlage.
Za pomoc w wyposażeniu stoiska eksportowej marki Perlage na targach SIAL 2016 dziękujemy firmie House & More.Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail