Przewodnik Horeca na targach Ambiente 2017
 
Przewodnik Horeca na targach Ambiente 2017

W przypadku dużych zamówień dotyczących wyposażenia restauracji, hoteli czy kawiarni, w Niemczech oraz wielu innych krajach europejskich stosuje się termin HoReCa1. Z punktu widzenia klienta zakupy od dostawców HoReCa są korzystniejsze pod względem cenowym. Co więcej, łatwiej w ten sposób dopilnować, aby złożone zamówienie spełniało ich wysokie oczekiwania. Produkty HoReCa znacznie przewyższają rynkowe standardy i, choć muszą być solidne, powinny również wyróżniać się atrakcyjnym designem

Aby zapewnić, że styl i trwałość sztućców, szkła, obrusów itp. są zgodne z wymogami ich gości, restauratorzy i hotelarze muszą nieustannie poszukiwać nowych inspiracji. Wielu z nich znajduje je właśnie na targach Ambiente. Te największe na świecie targi dóbr konsumpcyjnych to idealne miejsce na prezentację produktów dla hoteli, restauracji i branży cateringowej pochodzących od producentów z całego świata. Właśnie tutaj na kupujących czeka szeroki wybór produktów oraz pomysłów, które usprawnią ich działalność. Co więcej, po zapoznaniu się z najnowszymi trendami w branży można od razu złożyć zamówienie. Taka forma zakupów ma tę zaletę, że kupujący mogą wszystkimi zmysłami ocenić jakość kupowanych produktów.

 

Zaufanie to podstawa działalności w tej branży. A najlepszym sposobem na zbudowanie zaufania jest osobista wymiana pomysłów i informacji. Ambiente jest do tego miejscem idealnym.Właśnie dlatego w dniach 10-14 lutego 2017 we Frankfurcie nad Menem ponownie odbędą się targi, na których spotkają się producenci i sprzedawcy detaliczni z wielu krajów. – Ambiente to dziś miejsce, w którym trzeba być, zwłaszcza jeśli prowadzi się działalność na skalę międzynarodową. To właśnie tu kupujący z całego świata mogą się spotkać i wymienić kontaktami. W trakcie targów znacznie łatwiej jest trafić do swojej grupy docelowej z branży hotelarskiej i restauracyjnej. A Ambiente to jedyne targi, na których prezentuje się najnowsze trendy w nakryciach stołów pod hasłem „Table Top”. To ważna data w kalendarzu targów – mówi Andrea Täuber, dyrektor międzynarodowej sprzedaży firmy Schönwald. Lucie Steffen, kierownik marketingu firmy Deshoulieres dodaje: – Dla nas to niezwykle interesujące, że możemy wziąć udział w targach i wykorzystać fakt, że mają one międzynarodowy charakter niespotykany na żadnej innej tego typu imprezie. Ponadto, ostatnio odwiedziło nas więcej gości niż w poprzednim roku i nawiązaliśmy kontakt z przedstawicielami firm z różnych segmentów rynku – specjalistami w handlu, hotelami i restauracjami.

 

Prosty sposób na zorientowanie się w targowej ofercie – przewodnik Ambiente HoReCa Guide

Kupujący, którzy chcą ocenić jakość produktów proponowanych przez licznie przybyłych na Ambiente producentów z wielu krajów, reprezentujących średnią i wyższą półkę cenową, powinni skorzystać z przewodnika HoReCa Guide. To właśnie poprzez ten przewodnik organizatorzy Ambiente chcą zwrócić uwagę odbiorców na segment HoReCa, który z roku na rok zyskuje we Franfurcie na znaczeniu. Kupujący z branży hotelowej oraz gastronomicznej muszą mieć możliwość łatwego zorientowania się w obszernych halach, aby szybko i bez pomyłek dotrzeć do odpowiednich dostawców. Pomoże im w tym nie tylko oznakowanie „HoReCa” na wybranych stoiskach, ale także sam przewodnik, zawierający listę wszystkich wystawców, a także wskazówki, jak dotrzeć do wybranych firm.

 

Wśród wystawców HoReCa znajdzie się na przykład największy na świecie producent akcesoriów dla branży piekarskiej USA PAN, który dostarcza wysokiej jakości produktów dla takich firm, jak McDonald's, Burger King czy Wendy's. Inną znaną firmą będzie Ze Pé. To firma z siedzibą w południowym Tyrolu, produkująca akcesoria do bufetów restauracyjnych oraz wózki do gastronomii z funkcjami chłodzenia i podgrzewania, która przyciąga klientów nie tylko solidnością i trwałością, ale również nowoczesnym designem.

Rynek w ciągłym rozwoju – zamówienia masowe

W sektorze dóbr konsumpcyjnych zamówienia masowe wciąż zyskują na znaczeniu i są szczególnie ważne dla firm prezentujących się w dziale „Dining” targów Ambiente. W ich przypadku niezwykle istotna jest współpraca z hotelami, restauracjami i firmami cateringowymi. W związku z nadchodzącymi targami Ambiente, firma Messe Frankfurt przygotowała specjalny raport, będący wynikiem szczegółowej analizy możliwości i wyzwań, jakie stoją dziś przed przedstawicielami tej branży.

 

Jedź z nami na targi Ambiente do Frankfurtu nad Menem! Kompleksowa oferta wyjazdu: wycieczka samolotowa lub autokarowa dostępna na stronie: www.targifrankfurt.pl W celu uzyskania informacji na temat cen i terminów wyjazdów prosimy o kontakt w naszym biurem:

 

Dorota Idzikowska, 22 49 43 201 (dorota.idzikowska@poland.messefrankfurt.com)

 

 

11 HOtele/REstauracje/CAtering

 Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail