Targi Heimtextil
 
Targi Heimtextil

Tylko do najbliższego czwartku obowiązuje promocyjna cena wyjazdu z nami na targi Heimtextil 2017. Największe na świecie targi tkanin dekoracyjnych i tapicerskich, tekstyliów do kuchni, sypialni, salonu, osłon okien, tapet do wnętrz i obiektów. W 2017 roku ofertę przedstawi prawie 2.900 wystawców z całego świata, a targi odwiedzi około 70.000 branżystów ze 137 krajów. Wiecej o targach na stronie www.heimtextil.messefrankfurt.com.

Wpłacając zaliczkę do 10 listopada br. ceny niższe o 300 zł i 400 zł w zależności od wariantu podróży: oferta autokarowa z pełnym serwisem, w terminie: 8 - 13 stycznia 2017., obejmująca 3 noclegi oraz 3 dni pobytu na targach, tylko 1390 zł + VAT. Wyjazd autokaru z Warszawy, przez Łódź, Piotrków Tryb., Częstochowę, Katowice i Wrocław. Oferta samolotowa z pełnym serwisem w terminie: 10 - 12 stycznia 2017, obejmująca 2 noclegi oraz 3 dni pobytu na targach tylko 2290 zł + Vat. Wylot z Warszawy 10 stycznia o godz. 9,40.


Uwaga ! Ilość miejsc na wyjazdy jest ograniczona. Rezerwacje realizujemy według kolejności zgłoszeń.W sprawie szczegółówprosimy obezpośredni kontakt z Panią Dorotą Idzikowską: Dorota.Idzikowska@poland.messefrankfurt.com tel. 22 4943 201.Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail