Sokołów S.A. z nową Dyrektor Spółki ds. PR i Komunikacji
 

 
Sokołów S.A. z nową Dyrektor Spółki ds. PR i Komunikacji

Sokołów S.A. – lider branży mięsnej w Polsce – ma nową Dyrektor Spółki ds. PR i Komunikacji. Na to stanowisko została awansowana Aleksandra Chalimoniuk – dotychczas pełniąca funkcję Managera ds. PR i Komunikacji. 


ht 2016 11h 02

 

 Dyrektor Spółki ds. PR i Komunikacji to nowe stanowisko w strukturach Sokołów S.A., a jego utworzenie jest naturalną konsekwencją rozwoju i poszerzania działań firmy w tych obszarach.

Do zadań Aleksandry Chalimoniuk należy przede wszystkim planowanie i rozwijanie strategii komunikowania się firmy oraz budowanie jej pozytywnego wizerunku, zarówno w otoczeniu zewnętrznym, jak i wewnętrznym. Aleksandra Chalimoniuk pełni też funkcję Rzecznika Prasowego Spółki. W zakresie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej współpracuje z Biurem Marketingu i Biurem HR. Ważnym obszarem działań Dyrektor Spółki ds. PR i Komunikacji jest opracowywanie koncepcji, prowadzenie i rozwój kampanii CSR.

Sokołów S.A. jest firmą, która czynnie angażuje się w wiele akcji przynoszących społeczne korzyści – mówi Aleksandra Chalimoniuk, Dyrektor Spółki ds. PR i Komunikacji. – Nieustannie rozwijamy działalność sokołowskiej Akademii Smaku, której celem jest promocja zdrowego trybu życia, poprzez propagowanie sztuki kulinarnej zgodnej z najnowszymi trendami żywieniowymi. Działamy również aktywnie między innymi w tematyce profilaktyki cukrzycy oraz diety dla diabetyków. Działaniami edukacyjnymi i promującymi zdrowy tryb życia obejmujemy także naszych pracowników.

Aleksandra Chalimoniuk pracuje w firmie Sokołów S.A. od listopada 2013 roku. Wcześniej przez kilkanaście lat była związana z Grupą TVN. Pracowała jako reporter w magazynach „Prosto z Polski”, „Polska i Świat”, „Czarno na białym”, była wydawcą programu Loża Prasowa w TVN 24. W Dzień Dobry TVN była współautorką cyklu „Sportowcy na emeryturze” oraz autorką cyklu „To cud, ze żyję”. Jest laureatką nagrody Kryształowe pióro oraz wyróżnienia dla TVN24 za podejmowanie tematyki zdrowotnej w stacji newsowej.

Aleksandra Chalimoniuk skończyła Wydział Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Jest moderatorem Design Thinking oraz w trakcie studiów Zarządzanie Innowacja - Design Managment na SWPS.Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail