Włoskie popołudnie z marką Saclà
 


Włoskie popołudnie z marką Saclà

Włoski szef kuchni Enrico Trora był gospodarzem spotkania kulinarnego zorganizowanego przez firmę North Coast, dystrybutora produktów marki Saclà. Zaproszeni goście mieli okazje nie tylko spróbować włoskich przysmaków, ale także uczestniczyć w ich przygotowywaniu.

Firma Saclà, której produkty posłużyły do przygotowania pysznych przekąsek podczas spotkania, to firma rodzinna z 75 letnim doświadczeniem. Wszystkie produkty tej włoskiej marki charakteryzują się wysoką jakością i spełniają najwyższe międzynarodowe standardy. W portfolio firmy znajdują się takie produkty jak: oliwki, sosy do makaronów czy gotowe przekąski włoskie. W ofercie znajdziemy także szeroką gamę produktów wegańskich i tzw. produkty „Free From”, wolne od laktozy, pszenicy, glutenu, mleka i pochodnych.
„Uwielbiam przepisy, które oddają styl domowej kuchni, autentyczne receptury, wykonane z prostych składników oraz o klasycznym stylu. Włoska kuchnia regionalna oferuje to wszystko, a włączenie produktów Saclà podkreśla smak, tworząc idealną harmonię. To jest sekret kuchni Casa Saclà!”- mówi Enrico Trora.

Zaproszony na spotkanie włoski szef kuchni jest ekspertem w sektorze gastronomicznym. Swoje doświadczenie zdobywał m.in. w Stanach Zjednoczonych gdzie współpracował z właścicielami dwóch najlepszych kalifornijskich restauracji kuchni włoskiej. Jest laureatem prestiżowej nagrody „Najlepszy Nowy Szef Kuchni”, a także założycielem włoskiej „Szkoły Smakoszy”.

Uczestnicy spotkania mieli niecodzienną okazję poprosić włoskiego szefa kuchni o kulinarne wskazówki oraz wspólnie z nim przygotować typowo włoskie przysmaki.
Produkty marki Saclà idealnie komponują się zarówno z wykwintnymi daniami kuchni włoskiej, a także są doskonałym dopełnieniem szybkich przekąsek serwowanych na domowych imprezach.
North Coast zajmuje się dystrybucją tej włoskiej marki od ponad 10 lat, systematycznie poszerzając gamę dostępnych produktów. Można je kupić w sieciach supermarketów Carrefour, Leclerc, Auchan, Piotr i Paweł oraz w mniejszych sieciach delikatesów i dobrych sklepach detalicznych.Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail