Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Duże grupy mały problem

Czy duże grupy w restauracjach wymagają specjalnego traktowania? A jeśli tak, to czy jest to problem, czy okazja? Zapytaliśmy o to restauracje, które miały okazję gościć więcej takich grup w czasie ostatniego festiwalu Restaurant Week.

 

 

 

rs 2016 11hj 40

 

 

  Spontaniczne odwiedziny wieloosobowych grup nie zdarzają się u nas często. W przypadku większych grup zazwyczaj stoliki są rezerwowane. Festiwal Restaurant Week nic nie zmienił u nas w tym aspekcie, ale myślimy, że dzięki niemu pokazaliśmy się jako miejsce otwarte na tego rodzaju grupy.

 

 

W naszej restauracji zawsze staramy się dopasować do gościa. Tak jest również przy większych grupach. Proponujemy dania spoza karty, napoje, bierzemy również pod uwagę zmianę ceny. Jeśli wśród osób z grupy jest wegetarianin lub weganin, nie stanowi to dla nas problemu. Talerze przekąsek czy specjalnie konstruowana karta napojów zawsze ma sens, jeśli jest taka potrzeba grupy. Z chęcią się dostosowujemy. Większe grupy są obsługiwane na wysokim poziomie – ale takim samym jak pozostali. Kelnerzy starają się zapamiętywać zamówienia. Zdarza się, że więcej niż jeden kelner obsługuje grupę. Rozdzielenie rachunku na poszczególne osoby w grupie nie stanowi żadnego problemu. Z chęcią dopasowujemy się jak możemy. 

 

 

Beata Twardowska, hotel Lublinianka, Lublin

 

  Restauracja SzAMMa to mały lokal à la carte, liczący niecałe 40 miejsc. Z tego też powodu podczas tej edycji Restaurant Week nie przyjmowaliśmy...


Restauracja 6/2016, NARZĘDZIA

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności