Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Winiarskie winy polskich restauratorów

Kultura wina w Polsce zakorzenia się coraz mocniej. Mamy już za sobą wiele grzechów młodości, ale kilka lekcji wciąż pozostało do odrobienia. Kilku wskazówek udziela nam jeden z Mistrzów Polski Sommelierów.

rs 2016 11hj 47

 

  Włoska restauracja = włoskie wino?

Nawet w restauracji o bardzo określonym charakterze regionalnym kuchni warto zadbać o to, by oferta win była bardziej kosmopolityczna. We włoskiej restauracji możemy rozszerzyć ją o pochodzące z innych krajów wina musujące, słodkie lub wzmacniane bądź po prostu o wina spokojne z krajów innych niż Włochy. Ale oczywiście włoskie wina w karcie włoskiej restauracji powinny być najmocniej zaakcentowane. Generalnie jednak lokalna karta win służy daniom z tej samej tradycji. Przecież za tymi winami stoją setki lat tradycji wytwarzania w sposób, który odpowiada podawanej kuchni, historia i kultura. Ludzie nauczyli się, co im smakuje, więc do toskańskiego bistecca alla...Andrzej Strzelczyk. Sommelier restauracji La Rotisserie w hotelu Mamaison Le Regina Warsaw u boku szefa kuchni Pawła Oszczyka. Ośmiokrotny finalista Mistrzostw Polski Sommelierów

Restauracja 6/2016, ALKOHOLE

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności