Rajskie Jadło w Porcie Łódź po remoncie
  
Rajskie Jadło w Porcie Łódź po remoncie

2016-11-25

Po kilkudniowym remoncie ponownie otwarta została restauracja Rajskie Jadło w CH Port Łódź. Nowe wyposażenie, otaczająca biel i naturalne kolory drewna dawać mają poczucie komfortu i sytości.

 

Restauracja „Rajskie Jadło” oferuje nowoczesną polską kuchnię, zachowując tradycyjne smaki. Wykorzystuje przepisy, w których podstawą są niekonserwowane, łatwo dostępne składniki, od stuleci stosowane w naszej kulinarnej tradycji. Potrawy są przygotowane często na oczach klienta.

Miłośnicy polskiego jedzenia znajdą tu potrawy o swojsko brzmiących nazwach, jak schabowy, żeberka, rolady, a także regionalne, łódzkie „zalewajki i żelazne kluski”. Kuchnia łódzka zbierała swoje smaki wśród przybyszów, przenikały się w niej różne tradycje, Łódź nadała im swoje imiona. W restauracji łodzianie znajdą i porównają smaki „łódzkiego dzieciństwa”, a goście spoza miasta poznają nowe odsłony znanego jedzenia.

Rajskie Jadło to sieć lokali serwujących domową polską kuchnię. W chwili obecnej poszukuje nowych lokalizacji na terenie Łodzi.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail