North Coast z odżywczym tortellini dla dzieci
 

 
North Coast z odżywczym tortellini dla dzieci

W ofercie włoskiego dystrybutora firmy North Coast pojawił się nowy produkt dedykowany najmłodszym konsumentom. Amichetti to nadziewany makaron organiczny przygotowany w kształcie małych zwierzątek takich jak rybki, kaczuszki, żółwiki i jaszczurki. To kolejny produkt rodzinnej firmy Surgital w portfolio spółki North Coast.

Nowy makaron pochodzący z linii Laboratorio Tortellini  jest ciekawą i zdrową propozycją dla dzieci. Zarówno forma produktu, jak i jego skład są doskonałą odpowiedzią na potrzeby najmłodszych i oczekiwania ich rodziców. Przy produkcji ciasta wykorzystywana jest bardzo wartościowa odmiana mąki semolina, stworzona z twardego ziarna pszenicy. Wyprodukowane specjalnie z myślą o dzieciach tortellini, zawiera także nadzienie wykonane z powszechnie lubianych przez najmłodszych składników takich jak: ser ricotta,  Robiola i Parmigiano Reggiano D.O.P. Wszystkie produkty wykorzystane przy produkcji pochodzą ze sprawdzonych źródeł, co potwierdza certyfikat wydany dla artykułów ekologicznych przez CCPB.

Surgital to lider w produkcji świeżych, głęboko mrożonych makaronów, sosów i gotowych dań przeznaczonych dla restauracji, barów i firm cateringowych. Włoska firma z 36-letnią tradycją została założona przez Państwa Bacchini w Lavezzola, w samym sercu regionu Emilia Romania.
Głównym dystrybutorem produktów firmy Surgital w Polsce jest spółka North Coast. W ofercie spółki znajdują się także inne produkty z linii Laboratorio Tortellini, a także tradycyjne włoskie makarony Divine Creazoni, wstępnie podgotowane produkty Pastati Soluzioni Express i linia gotowanych na bazie makaronu dań Fiordiprimi.
North Coast jako dystrybutor oryginalnych włoskich produktów jest w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających restauracji. W ofercie Spółki znajduje się bardzo szeroka gama artykułów najwyższej jakości przeznaczonych zarówno do kuchni domowej jak i restauracji, hoteli i barów.   Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail