Tork EasyCube™. Inteligentne sprzątnie
 
Tork EasyCube™. Inteligentne sprzątnie

Tork EasyCube™ to usługa w chmurze, która łączy w jeden system poszczególne urządzenia łazienkowe i przekazuje personelowi sprzątającemu aktualne informacje o stopniu zużycia papieru, mydła i środka dezynfekującego do rąk. System informuje też, ilu gości odwiedziło każdą łazienkę. W ten sposób powstała nowa filozofia sprzątania, która pozwala uniknąć zbędnej pracy, zapewnia większe zadowolenie klientów i rewolucyjnie zwiększa motywację personelu. Zamiast sztywnego harmonogramu personel sprzątający korzysta z tabletów informujących, gdzie i co wymaga interwencji.

 

 

ht 2016 12zo 11

 

Tork EasyCube™ sprawdzi się w wielu rodzajach firm, zwłaszcza w rozległych obiektach o dużym natężeniu ruchu, takich jak parki rozrywki i lotniska.

 

Tork EasyCube znacząco poprawił pracę zespołową – każdy wie dokładnie, gdzie należy posprzątać, ponieważ wszystkie dane mamy na wyciągnięcie ręki. A dzięki tabletom możemy naprawdę zrelaksować się podczas przerw. Dzięki Tork EasyCube wiemy, że mamy pełną kontrolę”. – mówi Elvira Ivarsson liderka zespołu sprzątającego w szwedzkim zoo i parku rozrywki Furuvik, gdzie wykorzystywany jest Tork EasyCube™

 

Decyzje oparte na danych

Dzięki usłudze Tork EasyCube™ zamiast reagować na skargi dotyczące braku zapasów w łazience, kierownicy obiektów i personel sprzątający mogą skupić się na proaktywnym i elastycznym podejściu do sprzątania. Konkretne dane ułatwiają podejmowanie właściwych decyzji. Obserwując zużycie wkładów na osi czasu, kierownicy mogą podejmować trafne decyzje o zakupach i wymaganym budżecie.

 

Wysoka skuteczność sprzątania

Powiadomienia o niskim stanie wkładów i liczbie użytkowników w aplikacji Tork EasyCube™ pozwalają wyeliminować rutynowe sprawdzanie łazienek. Personel sprzątający może skupić się na łazienkach, które faktycznie wymagają interwencji. Dane uzyskiwane w czasie rzeczywistym pozwalają zapobiegać skargom. Tork EasyCube™ pozwala zadbać, aby na każdego użytkownika czekała zawsze czysta, dobrze zaopatrzona i świeża łazienka.

 

Bardziej skuteczna komunikacja

Dopasowany do potrzeb poszczególnych firm system Tork EasyCube™ pozwala kierownikom planować optymalne trasy obchodu w oparciu o często odwiedzane obszary i godziny szczytu. Personel sprzątający pozostaje w bezpośrednim kontakcie z kierownikami i pozostałymi pracownikami, nawet w dużych obiektach.

 

Linia dozowników Tork Image Design™ wyposażona w system Tork EasyCube™ została wyróżniona prestiżową nagrodą 2016 ISSA Innovation Award wkategorii Dozowniki . Rozdanie nagród miało miejsce podczas targów ISSA Interclean North America.

 

 Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail