Sokołów S.A. po raz kolejny zagrał z WOŚP. Wielki sukces akcji
 

 
Sokołów S.A. po raz kolejny zagrał z WOŚP. Wielki sukces akcji

90 000 zł w kasie WOŚP w Sokołowie Podlaskim oraz 95 000 zł w Jarosławiu. Ponad 100 uczestników sokołowskiego biegu „Policz się z cukrzycą”. Ponad 40 l oddanej krwi, co oznacza szansę na życie dla co najmniej 20 pacjentów. WOŚP w Sokołowie Podlaskim i Jarosławiu, aktywnie wspierany przez firmę Sokołów S.A., zakończył się wielkim sukcesem.Sokołów S.A. jak co roku włączył się w organizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, będąc m.in. głównym patronem sokołowskiego biegu „Policz się z cukrzycą”. Z roku na rok, cieszy się on coraz większą popularnością, a wiedza na temat cukrzycy i zdrowego stylu życia rośnie. Tym razem na starcie zameldowała się rekordowa liczba ponad stu uczestników. Sokołów S.A. zadbał o ich bezpieczeństwo, wyposażając wszystkich w kamizelki odblaskowe, a pięciu pierwszych biegaczy zostało nagrodzonych torbami z gadżetami.

Wszyscy wolontariusze oraz przybyli goście mogli liczyć na ciepły posiłek przygotowany przez szefa kuchni Sokołowa – Dominika Moskalenko. Od samego rana, aż do tradycyjnego „Światełka do nieba”, można było spróbować wyśmienitych hamburgerów prosto z grilla oraz najlepszych hot-dogów.


W samym Sokołowie Podlaskim udało się zebrać ponad 90 000 zł. Podczas Finału odbyła się licytacja przedmiotów przekazanych przez lokalnych artystów i pasjonatów. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się obraz ze zbiorów Galerii RE ze Skrzeszewa, autorstwa Ewy Kunickiej. Dzięki aktywnej postawie Prezesa Bogusława Miszczuka, nowym właścicielem obrazu została Grupa Sokołów S.A. Rekordową sumą zbiórki może pochwalić się również sztab WOŚP z Jarosławia, gdzie zebrano ponad 95 000 zł.

Działania Sokołów S.A. podczas Finału nie ograniczały się tylko do Sokołowa Podlaskiego. Zaangażowanie firmy widać było również na rynku w Jarosławiu oraz w centrum niedzielnych wydarzeń – na Placu Defilad w Warszawie. 5 000 litrów gorącej zupy „Sokołów” pozwoliło nakarmić i rozgrzać ponad 14 000 osób.

Sokołów S.A. od wielu lat wspiera działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która od swojego powstania przekazała ponad 720mln. zł na wsparcie polskiej medycyny. W tym roku pieniądze zbierane były dla oddziałów pediatrycznych oraz dla seniorów. Dzięki wieloletnim działaniom, szpital w Sokołowie Podlaskim otrzymał już sprzęt za ponad 1 300 000zł. Liczymy, że to nie koniec i już czekamy na nasze kolejne spotkanie za rok!Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail