SEGRO dla METRO Cash & Carry France
 


 

SEGRO dla METRO Cash & Carry France

2017-01-26

SEGRO powiększa swój portfel klientów i w regionie Île-de-France, w pobliżu Paryża, utworzy nowe centrum logistyczne dla spółki METRO Cash & Carry France. Całkowita powierzchnia obiektu wyniesie 57 400 m², a jego oddanie przewidziane jest na koniec 2017 r.

 

W ramach SEGRO Logistics Centre Mitry-Mory, umiejscowionego w samym sercu strefy przemysłowej Mitry-Compans, na 12 hektarach powstanie nowa centrum dystrybucyjne dla firmy METRO Cash & Carry France. Całkowita powierzchnia obiektu to 57 400 m², z czego 3 000 m² będą stanowiły biura. W nowym centrum logistycznym powstanie 450 miejsc pracy i będzie ono w całości dedykowane do obsługi magazynów należących do METRO w rejonie Paryża. Budynek będzie charakteryzował się wysoką jakością, co potwierdzają planowane parametry dotyczące jego wpływu na środowisko naturalne oraz starania SEGRO podjęte w zakresie jego certyfikacji ekologicznej HQE (Haute Qualité Environnementale) na poziomie „Bardzo Dobry”.

 

Położenie SEGRO Logistics Centre Mitry-Mory jest wyjątkowo korzystne. Jego lokalizacja na południowym wschodzie od Roissy, a także w pobliżu dróg A104 i A1 zapewnia doskonały dostęp do komunikacji publicznej, w tym dworca kolejki podmiejskiej RER Mitry-Claye.

 

Również w Europie Centralnej deweloper posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów szytych na miarę potrzeb klienta z branży handlowej. Jedne z ostatnich tego typu przedsięwzięć to Centrum Dystrybucyjne TESCO w SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki czy obiekt dla sieci sklepów Żabka zbudowany w SEGRO Logistics Park Gdańsk.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail