Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Ubezpiecz swój biznes

Inwestując pieniądze w stworzenie, wyposażenie i wystrój lokalu gastronomicznego warto się zastanowić nad potencjalnymi zdarzeniami, które mogą przekreślić marzenia o komercyjnym sukcesie. Pożar to zazwyczaj gwóźdź do trumny każdej restauracji. A to nie jedyne poważne zagrożenie.

 rs 2017 02q 36

 

Zalanie, akty wandalizmu, stłuczenie szyb i luster, kradzież mogą spowodować liczne uszczerbki na majątku przedsiębiorstwa. A przecież tak łatwo uchronić się przed skutkami takich zdarzeń – wystarczy go ubezpieczyć. Przedsiębiorcy najczęściej korzystają z ochrony przed pożarem i innymi zdarzeniami losowymi oraz przed kradzieżą z włamaniem i rabunkiem. Jednak każda firma może potrzebować indywidualnego zakresu usług ubezpieczeniowych. Należy pamiętać, że polisę warto mieć nie po to, żeby tylko ją mieć, ale po to, żeby maksymalnie zredukować skutki zdarzeń losowych zagrażających działalności firmy. Co zrobić, aby ubezpieczenie nas faktycznie chroniło?

1.Właściciel restauracji powinien dokładnie określić co chciałby ubezpieczyć i od jakich zdarzeń losowych. Jeżeli restaurator jest właścicielem lokalu / budynku, w którym restauracja się znajduje powinien pamiętać o ubezpieczeniu murów i elementów stałych. Jeżeli natomiast jest najemcą, może ubezpieczyć wszelkie nakłady, które zostały poniesione, aby wyremontować lokal, przystosować go do prowadzonej działalności, czy też do obsługi osób...Agata Ambrozia k-Rogulska Dyrektor Departamentu ds. Produktu i Underwritingu LINK4 TU S.A.

Restauracja 1/2017, NARZĘDZIA

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności