Ubezpiecz swój biznes
 
Ubezpiecz swój biznes

Inwestując pieniądze w stworzenie, wyposażenie i wystrój lokalu gastronomicznego warto się zastanowić nad potencjalnymi zdarzeniami, które mogą przekreślić marzenia o komercyjnym sukcesie. Pożar to zazwyczaj gwóźdź do trumny każdej restauracji. A to nie jedyne poważne zagrożenie.

 rs 2017 02q 36

 

Zalanie, akty wandalizmu, stłuczenie szyb i luster, kradzież mogą spowodować liczne uszczerbki na majątku przedsiębiorstwa. A przecież tak łatwo uchronić się przed skutkami takich zdarzeń – wystarczy go ubezpieczyć. Przedsiębiorcy najczęściej korzystają z ochrony przed pożarem i innymi zdarzeniami losowymi oraz przed kradzieżą z włamaniem i rabunkiem. Jednak każda firma może potrzebować indywidualnego zakresu usług ubezpieczeniowych. Należy pamiętać, że polisę warto mieć nie po to, żeby tylko ją mieć, ale po to, żeby maksymalnie zredukować skutki zdarzeń losowych zagrażających działalności firmy. Co zrobić, aby ubezpieczenie nas faktycznie chroniło?

1.Właściciel restauracji powinien dokładnie określić co chciałby ubezpieczyć i od jakich zdarzeń losowych. Jeżeli restaurator jest właścicielem lokalu / budynku, w którym restauracja się znajduje powinien pamiętać o ubezpieczeniu murów i elementów stałych. Jeżeli natomiast jest najemcą, może ubezpieczyć wszelkie nakłady, które zostały poniesione, aby wyremontować lokal, przystosować go do prowadzonej działalności, czy też do obsługi osób...Agata Ambrozia k-Rogulska Dyrektor Departamentu ds. Produktu i Underwritingu LINK4 TU S.A.

Restauracja 1/2017, NARZĘDZIA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail