Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaDo Bergamo po słodkie inspiracje

Budowanie swojej kulinarnej marki na wytworach z czekolady wymaga pasji, innowacyjności i doświadczenia. O tym, jak robią to najlepsi, można się przekonać podczas organizowanej każdego roku imprezy Festa del Cioccolato.

rs 2017 02q 58

Festiwal czekolady lub w języku włoskim Festa del Cioccolato to doroczna impreza organizowana w mieście Bergamo (położone jest ono w regionie Lombardia, ok. 50 km na wschód od Mediolanu). To tam w styczniu zjeżdżają rzemieślnicy z całej Italii, by pokazać to, co mają najlepszego do zaoferowania. Wydarzeniu towarzyszą degustacje, pokazy i organizowany na promenadzie Sentierone kiermasz. Ta najdłuższa ulica Bergamo kusi wówczas zapachem czekolady już od wczesnych godzin porannych. Podczas Festa del Cioccolato swoją ofertę prezentują zarówno producenci i dystrybutorzy, jak i rzemieślnicy. W tym roku warto dłużej było się zatrzymać przy stoiskach takich firm, jak: Biolzi, Di Maria – Sweet Love, Torta Pistocchi, Spadafora Dessert, Cioccolato Puro i...Rafał Skórs ki

Restauracja 1/2017, ZE ŚWIATA

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności