Do Bergamo po słodkie inspiracje
 

 
Do Bergamo po słodkie inspiracje

Budowanie swojej kulinarnej marki na wytworach z czekolady wymaga pasji, innowacyjności i doświadczenia. O tym, jak robią to najlepsi, można się przekonać podczas organizowanej każdego roku imprezy Festa del Cioccolato.

rs 2017 02q 58

Festiwal czekolady lub w języku włoskim Festa del Cioccolato to doroczna impreza organizowana w mieście Bergamo (położone jest ono w regionie Lombardia, ok. 50 km na wschód od Mediolanu). To tam w styczniu zjeżdżają rzemieślnicy z całej Italii, by pokazać to, co mają najlepszego do zaoferowania. Wydarzeniu towarzyszą degustacje, pokazy i organizowany na promenadzie Sentierone kiermasz. Ta najdłuższa ulica Bergamo kusi wówczas zapachem czekolady już od wczesnych godzin porannych. Podczas Festa del Cioccolato swoją ofertę prezentują zarówno producenci i dystrybutorzy, jak i rzemieślnicy. W tym roku warto dłużej było się zatrzymać przy stoiskach takich firm, jak: Biolzi, Di Maria – Sweet Love, Torta Pistocchi, Spadafora Dessert, Cioccolato Puro i...Rafał Skórs ki

Restauracja 1/2017, ZE ŚWIATA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail