Premiera nowego katalogu HENDI na rok 2017
 

 
Premiera nowego katalogu HENDI na rok 2017

4 lutego br. w hotelu Intercontinental w Warszawie odbyła się oficjalna premiera nowego katalogu HENDI na rok 2017. Wydarzenie to zgromadziło ponad 300 gości – dystrybutorów, dostawców, współpracowników i znanych Szefów Kuchni.

rs 2017 03a 01


Na ponad 500 stronach katalogu HENDI 2017 zostało przedstawionych niemal 3480 produktów, w tym 538 nowości m.in. zmywarki, wałkownice do pizzy, piece konwekcyjno-parowe i do pizzy, kuchenki mikrofalowe, kuchnie elektryczne i gazowe, produkty znanych marek takich jak: Hamilton Beach, Kenwood, Panasonic czy Arcoroc. a ponadto kawa, ciastka i cukier La Crema oraz sosy, smoothie, syropy DaVinci. Wiele produktów zaprezentowanych zostało w nowych aranżacjach, pokazanych w użyciu i zastosowaniu w profesjonalnej kuchni.

Po raz kolejny zaprosiliśmy do współpracy wybitnego Szefa Kuchni – Kurta Schellera, który od trzech lat jest ambasadorem marki HENDI w Polsce. W nowym katalogu HENDI znajdą Państwo również wiele produktów rekomendowanych przez Mistrza.

Ponadto podczas konferencji HENDI została zaprezentowana nowa marka, pod  którą będą oferowane produkty premium. Od tej pory Katalog GRAFEN to wyłącznie najlepsze produkty, wyróżniające się jakością, wyjątkowym designem i tworzone we współpracy z inżynierami i designerami z całego świata. W portfolio marki Grafen znajdują się takie marki jak: Lainox, DIHR,  MBM, Moretti Forni, Wega  czy Hamilton Beach a także produkty brandowane logo Grafen.

Nowe katalogi do pobrania:
HENDI https://www.hendi.pl/katalogi_do_pobrania.html
GRAFEN: http://grafen.com/

Katalogi obowiązują od 13 lutego 2017r.Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Czytaj dalej kupując prenumeratę „Restauracji” w wersji papierowej, lub cyfrowej.

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika
  • Dostęp do archiwum wydań „Restauracji” w wersji online
  • Specjalistyczne raporty w ramach prenumeraty
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail