Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaJak się pije po krakowsku

Polska jest jedna – to oczywista oczywistość. Ale to, jak w tej Polsce pijemy – bywa zróżnicowane; zawsze opłaca się serwować klientom to, czego oczekują, ale często też dobrze jest obrać mniej uczęszczaną drogę.

pws 2015 09c 22

Warszawocentryzm. Nie wiem, czy jest takie słowo, ale powinno być, bo doskonale opisuje pewną przypadłość, na którą czasami zapadamy. Przypadłość ta polega na tym, że przyzwyczajamy się do pewnych form spędzania wolnego czasu w knajpach, które mamy dokoła siebie. Wyjeżdżamy później do innych miast, służbowo albo na weekend i oczekujemy, że skoro to tylko dwie godziny pendolino od stolicy, to wszystko będzie w miarę podobnie. A figę! Dostaję później SMS-y od znajomych: „Chciałbym zrobić rundkę po koktajlbarach Krakowa”. „Polecisz jakiś winebar w Lesznie”? I mam problem, bo przecież ja niby coś tam o tych różnych knajpach wiem, ale żeby wskazać multitap w Siedlcach, to może nie bardzo. Na clubbing w grodzie Kraka z kunsztownymi koktajlami znam dwa, może dwa i pół baru, nic więcej...Przemysław Bociąga

Restauracja 5/2015, ALKOHOLE

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności