Restauracja
 





 



Kontakt

RESTAURACJA

ul. Paca 37

04-386 Warszawa
tel. +48 22/ 333 88 14


Redakcja

e-mail: restauracja@pws-promedia.pl

Redaktor Naczelna

Anna Jabłońska

tel + 48 22 333 8830

a.jablonska@pws-promedia.pl

 


Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne
ProMedia Sp. z o.o.

Prezes Zarządu

Małgorzata Windorbska

Członek Zarządu

Helena Głuc

Członek Zarządu

Krzysztof Gonciarek
e-mail: k.gonciarek@pws-promedia.pl
www.pws-promedia.pl

Reklama

Kierownik działu:

Małgorzata Grenda
m.grenda@pws-promedia.pl
reklama@pws-promedia.pl
tel +48 22 333 88 02

Z-ca kierownika biura reklamy:

Wioletta Wiater
tel +48 22 333 88 10
faks +48 22 333 88 99
e-mail w.wiater@pws-promedia.pl

 


Dział kolportażu i dystrybucji
Monika Sadowska-Kłakus

Biuro Obsługi Klienta
godziny otwarcia: 8.00 – 15.00
bok@pws-promedia.pl
tel +48 22 333 88 20

Kadry/faktury

Marzena Michalik
kadry@pws-promedia.pl
tel +48 22 333 88 14

W najnowszym wydaniu
 




Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.



Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail